Hızlı ve Öfkeli 8’in İsmi ve Fragmanından Haber Geldi

454

Hızlı ve Öfkeli 8 filminin resmi ismi ve ilk fragmanın yayınlanacağı tarih ile ilgili bilgi geldi. Açıklamaya göre filmin adı: The Fate of the Furious olacak. Fragman ise yarın (Pazar günü) yayınlanacak.

The Fate of the Furious‘ta Dom ve Letty balayında ve Brian ile Mia ise bu aksiyon dolu maceradan emekli olmuşlardır. Geri kalan ekip ise tahttan çekilmiştir. Kürekçiler normal bir hayat bulmuş ve bu şekilde hayatlarını sürdürmektedir. Ancak gizemli bir kadın (Oscar Ödüllü Charlize Theron), Dom’u suç dünyasına çekmek için adımlar atar. En yakınındaki dostlarına ihanet etmesi için Dom’u gazlar. Ekip kendini daha önce olmadığı bir denemenin ortasında bulur.

- Reklamlar -

Küba kıyılarından ve New York sokaklarına, Arctic Okyanusu’ndan Barents Denizi’ndeki buz gibi ovalara kadar uzanan bu macera bakalım ekibin bir aile gibi kalmasını sağlayabilecek mi?

The Fate of the Furious oyuncuları Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Lucas Black, Jason Statham, Dwayne Johnson ve Kurt Russell’dır.

14 Nisan 2017‘de bizlerle buluşacak olan filmin fragmanı ise yarın bizlerle olacak! Bakalım aksiyonun dozu hangi seviyelerde?

The Fate of the Furious Fragman Tanıtımı

Önceki İçerik9 Aralık 2016 Vizyondaki Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikAssassin’s Creed’ten Üçüncü Fragman Geldi
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)