Hızlı ve Öfkeli Animasyon Dizisinden Fragman Geldi

683

Hızlı ve Öfkeli efsanesi Netflix‘e bir animasyon dizisi olarak geliyor! Aksiyonu bol tanıtım fragmanı ile Cuma günümüz şenlendi!

Bildiğiniz üzere 2 Ağustos’ta vizyona girecek olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw ile seriye yeni bir film daha ekleniyor olacak. 2020 yılında vizyona girecek Fast & Furious 9 ile de seri başka bir boyuta geçecek. Hazır böyle bir ivme yaklamış iken DreamWorks “Neden bir de animasyon dizisi yapmayalım?” diye düşünüp Netflix ile bir ortak projeye imza atmış.

- Reklamlar -

Hızlı ve Öfkeli Animasyonu Geliyor

2019 yılında Netflix‘te yayınlanacak animasyon dizi Fast & Furious: Spy Racers, Vin Diesel‘ın canlandırdığı Dominic Toretto’nun, ergenlik çağındaki kuzeni Tony Toretto’yu izliyor olacağız.

Hızlı ve Öfkeli’nin animasyon dizisi film ile aynı evrende olmayacak, farklı bir hikaye ile bizlerle olacak. Bir nevi Star Wars gibi düşünebilirsiniz… Alınan bilgiye göre dizide Tony Toretto, arkadaşlarıyla birlikte devlete bağlı bir teşkilat tarafından, seçkin bir yarış liginin perde arkasındaki şeytani suç örgütüne sızmak için işe alınır. Bu suç örgütünün foyasını ortaya çıkarmayı kendine görev edinen Tony, kuzeni Dom’un yolundan da emin adımlarla gitmeye kararlıdır.

Hızlı ve Öfkeli serisi ile efsaneleşen Vin Diesel‘in de yapımcıları arasında bulunduğu animasyon dizide Chris Morgan, Tim Hendrick ve Bret Haaland gibi isimler de yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli Animasyon Dizisinin Fragmanı

Önceki İçerikAnimasyon Filmi Frozen 2’den Fragman Geldi
Sonraki İçerikThe Shining’in Devamı Doctor Sleep’ten İlk Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)