Ice Age: Collision Course Yeni Fragmanı Yayınlandı

850

Ice Age: Collision Course, Ice Age (Buz Devri) serisinin beşinci filmi. Çekimleri 20th Century Fox ve Blue Sky Studios tarafından yapılan filmin yepyeni ve eğlenceli fragmanı geldi.

Ice Age: Collision Course filminin orijinal seslendirici kadrosuna katılan yeni isimler var. Ray Romano (Manny), Denis Leary (Diego), John Leguizamo (Sid), Queen Latifah, Seann William Scott, Josh Peck, Simon Pegg (Buck), Keke Palmer (Peaches), Wanda Sykes (Granny) ve Jennifer Lopez’in (Shira) yanında bu kervana katılan Stephanie Beatriz, Adam DeVine (Julien), Jesse Tyler Ferguson, Max Greenfield, Jessie J, Nick Offerman, Melissa Rauch (Francine), Michael Strahan (Teddy) ve Neil deGrasse Tyso da serinin beşinci filminde göreceğimiz isimlerden. Türkçe dublajını dördüncü filminde de olduğu gibi Ali Poyrazoğlu (Manny), Haluk Bilginer (Diego), Yekta Kopan (Sid) ve Ezgi Bakışkan’ın (Shira) olması bekleniyor.

- Reklamlar -

Ice Age: Collision Course‘un konusu; Bir meşe palamudunun peşinde gidip başına olmadık şeyler açan Scrat’in yine o bilindik maceralarından biriyle başlayan hikayemiz; Öyle dallanıp budaklanıyor ki gezegenler arası problemlerin yaşanmasına kadar varıyor. “Meşe palamudu için de bu kadar şey yapılır mı ya!” diye düşünmeden edemediğimiz seride Scrat’in bu salaklıkları ile de renklenmiyor değil. Yine meşe palamudunu sokuşturacak saçma sapan yerler arayan Scrat’in; Donmuş ve pasif halde duran bir uzay gemisini aktif hale getirerek başlattığı felaketin; Gezegenlere sıçrayıp dünyaya gelen bir meteora kadar uzanan bu ilginç hikayesine tanık olacağız. Sid, Manny ve Diego ise her şeyden habersiz olarak takıldıkları dünyada bir yıldızın kaydığını zannederek eğlenir ve dilek tutmaya bile çalışırlar.

Amerika genelinde 728 milyon, Dünya genelinde 2.8 milyar dolar hasılat yapan Buz Devri serisi, beşinci filmi ile de hem sinema salonlarını hem de izleyicileri mutlu edeceğe benziyor.

Ülkemizde 15 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Mike Thurmeier ve Galen T. Chu yapmaktadır.

Ice Age: Collision Course Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikTschick Filmi İlk Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerik14. Filmmor Kadın Filmleri Festivali Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)