Ölmeden önceki filmleri ile 5 ünlü oyuncu

0
645

Ölmeden önceki filmleri ve bu filmlerdeki performanslarına kısa bir bakış atma imkanı bulduğumuz Robin Williams, Marilyn Monroe, Heath Ledger, James Dean ve Paul Walker’ın içinde yer aldığı bu video hastası olduğumuz Youtuber’lardan Movie Munchies‘e ait. Kanallarında henüz 9 video olmasına rağmen çok kaliteli içerik üretiyor olmaları ayakta alkışlamaya yetecek düzeyde.

ölmeden önceki filmleri marilyn monroe

Robin Williams’ın Night at the Museum 3 (Müzede Bir Gece 3), Marilyn Monroe‘nun The Misfits (Uygunsuzlar), Heath Ledger’ın The Imaginarium of Doctor Parnassus (Dr. Parnassus), James Dean’in Giant (Devlerin Aşkı) ve Paul Walker’ın Furious 7 (Hızlı ve Öfkeli 7) filmlerindeki performanslarına bir kez daha tek parçada göz atma şansına sahip olmuş olduk.

Bildiğiniz üzere Hızlı ve Öfkeli 7’nin çekimleri devam ederken hayata gözlerini yuman Paul Walker’ın önce ikiz kardeşi rol almış, üzerine de CGI tekniği ile Paul’u aratmayacak bir görüntü elde edilmişti.

Aralarında galiba en çok üzüldüğüm isim Robin Willams idi. Her türlü filmde izlediğim bir oyuncuydu. Toprağı bol olsun.

robin williams

Güzelliği dillere destan olan Marilyn Monroe bu videodaki ikinci isim. “Neden ya!” diye sormak istediğim kişilerden biri.

marilyn monroe

Bizim güzel Joker’imiz.

Heath LedgerDaha yakışıklısı ne yazık ki gelmedi.

James Dean

Şu sahneyi görüp de üzülmeyen yoktur herhalde.

Paul Walker

İşte 5 ünlü oyuncunun ölmeden önceki filmleri