Star Wars nasıl izlenmeli? sorusuna son yorum

1
1079

Kendimi bildim bileli devam eden “Abi Star Wars’u 4-5-6-1-2-3 şeklinde izleyeceksin“, “6-5-4-3-2-1 şeklinde izleyip gözlerini kapatıp dua edince açtığında sevdiğini görüyormuşsun“, “Ben 1-2-3-4-5-6 diye izledim bir şey farketmedi!” gibi türlü türlü diyaloglarda buldum kendimi. Ha ben nasıl mı izledim? 1-2-3-4-5-6 izledikten sonra 4-5-6-1-2-3 şeklinde izleyip misler gibi harmanladım bu efsane seriyi.

Şu sıralar işsiz arkadaşların yaptığı eğlenceli ve bir o kadar ilginç paylaşımlara rastladığım doğrudur evet 🙂 Yine bu güruhtan bir arkadaş olan maurcs isimli bir Youtube kullanıcısı “Star Wars nasıl izlenmeli?” konusuna son yorumu yapmış.

Serinin tamamını üstüste bindirerek hazırladığı 2 saatlik yeni film(!) ile ezberleri biraz bozmuş ^^

Her ne kadar sesler üst üste bindiğinde biraz rahatsız edici olmuş olsa da görüntüler üst üste binince epey hoş bir görüntü ortaya çıkmış bana göre.

Video

https://www.youtube.com/watch?v=oBQVvEMc-VQ

İşte Star Wars’un yeni versiyonundan birkaç kare

star wars 5 Star Wars nasıl izlenmeli? sorusuna son yorum star wars 4 Star Wars nasıl izlenmeli? sorusuna son yorum star wars 3 Star Wars nasıl izlenmeli? sorusuna son yorum star wars 2 Star Wars nasıl izlenmeli? sorusuna son yorum star wars Star Wars nasıl izlenmeli? sorusuna son yorum