Konusuyla İlham Veren Filmler

6
216272

Bazı filmleri izlerken dersler çıkartır, öğrendiklerimizi günlük yaşantılarımıza uydurmaya çalışırız. Bu tarz filmler daha bitmeden bile “İşte bu ya!” dedirtir her seferinde. Film devam ederken arkadaşlarımıza, sevdiklerimize öneririr “Kesinlikle izlemelisin!” deriz. İşte biz de böyle düşündüğümüz ilham veren filmler listesi yapıp sizlerle paylaşalım istedik.

İzlenmesi Gereken ilham veren filmler

30Top Secret: Wai roon pun lan

İzlenmesi Gereken ilham veren filmler

Konusu

16 yaşında ne yapıyordun otur bi’ düşün! Belki de bu satırları okurken hal-i hazırda 16 yaşındasın! Bu film 16 yaşında bir çocuğun neler yapabileceğini gösteren, kesinlikle izlenmesi gereken “Ayy ben uzak doğu filmi sevmiyorum” yorumu da yapılmaması gereken harika bir filmdir.

6 Yorumlar

  1. Selamlar, sitemizde yalnızca filmlerin isim, bilgi ve yorumları paylaşılmaktadır. Link paylaşımı yapamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sevgiler.

  2. bunlar yabancıların akp üzerinde kurduğu oyunlardır izlemeyin illa izliceksenizde kanal7 de ki
    hz.yusuf’un hayatını konu alan yada stv deki sakarya fıratı trtdeki diriliş eruğrulu izlleyin rabianın ümmeti akp yıkılmayacakkkk inşallah.

  3. kardeşim ne diyosun biraz beynini kullan allah sana o beni düşünmen için vermiş herşeye körü körüne inanma biraz sorgula

  4. İlham vermeyen top 30 daha doğru bir başlık olacaktır. Herkesin fikrine saygım var ama bence ilham kelimesinin anlamını sözlükten bir daha kontrol etmelisin.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz