Illumination Entertainment Çok Güzel Haberler Verdi

928

Illumination Entertainment, 11-14 Nisan tarihleri arasında Las Vegas’ta yapılan CinemaCon’da Universal Pictures şirket CEO’su Chris Meledandri’nin yaptığı sunumda 2017’nin merakla beklenen iki filmi ve diğer gelişmeler ile ilgili muhteşem haberler paylaştı. Aşağıda detaylarını görebileceğiniz filmlerin aksine bir de kısa filmin haberini verildi. Bu film her hareketiyle bizleri güldüren Minyonların bir kısa filmi geliyor. İsmi de Mower Minions olacak ve bu kısa film yazın vizyona girecek olan The Secret Life of Pets öncesinde yayınlanacak.

Gelelim diğer filmlere…

Illumination Entertainment Haberleri

3The Grinch

Illumination Entertainment Çok Güzel Haberler Verdi
- Reklamlar -

Illumination Entertainment’ın ilk haberi; Bir tatil klasiği olan The Grinch filminin orijinal seslendirici ekibinde Grinch’i Benedict Cumberbatch (The Imitation Game, Yakında vizyona girecek olan Doctor Strange) seslendirecek. Pete Candeland ve Yarrow Cheney’in yönetmenliğini yapacağı animasyon filminin senaryosu ise Michael LeSieur tarafından Dr. Seuss’un kitabından uyarlanacak, filmin yapımcılığını ise Illumination’dan Chris Meledandri, Janet Healy ve Scott Mosier üstlenecek. Ayrıca Yönetici Yapımcılıklarını ise Audrey Geisel ve Chris Renaud üstlenecek. Orijinal ismi How the Grinch Stole Christmas olacak film Amerika’da 10 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek.

Önceki İçerikThe 100 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikThe Birth of a Nation Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)