Illumination Entertainment çok güzel haberler verdi

0
447

Illumination Entertainment, 11-14 Nisan tarihleri arasında Las Vegas’ta yapılan CinemaCon’da Universal Pictures şirket CEO’su Chris Meledandri’nin yaptığı sunumda 2017’nin merakla beklenen iki filmi ve diğer gelişmeler ile ilgili muhteşem haberler paylaştı. Aşağıda detaylarını görebileceğiniz filmlerin aksine bir de kısa filmin haberini verildi. Bu film her hareketiyle bizleri güldüren Minyonların bir kısa filmi geliyor. İsmi de Mower Minions olacak ve bu kısa film yazın vizyona girecek olan The Secret Life of Pets öncesinde yayınlanacak.

Gelelim diğer filmlere…

Illumination Entertainment çok güzel haberler verdi

Illumination Entertainment Haberi: Varan #1

Illumination Entertainment’ın ilk haberi; Bir tatil klasiği olan The Grinch filminin orijinal seslendirici ekibinde Grinch’i Benedict Cumberbatch (The Imitation Game, Yakında vizyona girecek olan Doctor Strange) seslendirecek. Pete Candeland ve Yarrow Cheney’in yönetmenliğini yapacağı animasyon filminin senaryosu ise Michael LeSieur tarafından Dr. Seuss’un kitabından uyarlanacak, filmin yapımcılığını ise Illumination’dan Chris Meledandri, Janet Healy ve Scott Mosier üstlenecek. Ayrıca Yönetici Yapımcılıklarını ise Audrey Geisel ve Chris Renaud üstlenecek. Orijinal ismi How the Grinch Stole Christmas olacak film Amerika’da 10 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek.

grinch

Illumination Entertainment Haberi: Varan #2

Sesine hasta olduğumuz bir isim olan Trey Parker’ın (Fenomen olan Comedy Central’ın South Park çizgi animasyonunda Stan Marsh, Eric Cartman ve Randy Marsh gibi karakterleri seslendirmişti. Aynı zamanda Emmy, Tony ve Grammy Ödülü sahibiDespicable Me 3 filminin kötü karakteri olan Balthazar Bratt’i seslendireceği resmileşti. 80’lerde pop müzik starı olmak için her şeyi yapan ancak bir türlü olamayan Balthazar Bratt, ekibimize epey zorluk çıkaracak ve Gru’ya göre tarihin en büyük düşmanı olacakmış. 2013 ve 2015 yıllarının en büyük animasyon filmlerinden olan Despicable Me serisi Despicable Me 2‘nin ardından son olarak Minions ile karşımıza gelmişti. Konusu Gru, Lucy, Küçük Çocuklar (Margo, Edith ve Agnes) ile Minyonlar arasında geçecek. Despicable Me 3 filminin yönetmenliğini Pierre Coffin ve Kyle Balda, yardımcı yönetmenliğini Eric Guillon ve senaryosu Cinco Paul ve Ken Daurio tarafından yazılacak. Amerika’da 30 Haziran’da vizyona girecek olan film yine aynı dönem içerisinde ülkemizde de vizyona girmesi bekleniyor. Bu animasyon filminin yapımcıları ise Illumination’dan Chris Meledandri ve Janet Healy iken Yönetici Yapımcılık görevi Chris Renaud’a verilmiş.

despicable me 3

Mower Minions kısa filminin kahramanları ise her zamanki gibi Minyonlar olacak. Despicable Me serisinde yaptıkları çıkış ile 2015 yılında kendi filmlerine kavuşan Minyonlar bu yıl içerisinde Dünya çapında 1.15 Milyar Dolar gişe hasılatı elde etmeyi başararak tüm zamanların en çok gişe hasılatı elde eden 2. animasyon filmi olma başarısını da göstermişti. Kısa da olsa hepimizi eğlendireceği kesin olan Mower Minions için heyecanlı bir şekilde bekliyoruz.

Illumination Entertainment çok güzel haberler verdi

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir