Illumination Entertainment Çok Güzel Haberler Verdi

553

Illumination Entertainment, 11-14 Nisan tarihleri arasında Las Vegas’ta yapılan CinemaCon’da Universal Pictures şirket CEO’su Chris Meledandri’nin yaptığı sunumda 2017’nin merakla beklenen iki filmi ve diğer gelişmeler ile ilgili muhteşem haberler paylaştı. Aşağıda detaylarını görebileceğiniz filmlerin aksine bir de kısa filmin haberini verildi. Bu film her hareketiyle bizleri güldüren Minyonların bir kısa filmi geliyor. İsmi de Mower Minions olacak ve bu kısa film yazın vizyona girecek olan The Secret Life of Pets öncesinde yayınlanacak.

Gelelim diğer filmlere…

Illumination Entertainment Haberleri

2Despicable Me 3

Illumination Entertainment Çok Güzel Haberler Verdi
- Reklamlar -

Sesine hasta olduğumuz bir isim olan Trey Parker’ın (Fenomen olan Comedy Central’ın South Park çizgi animasyonunda Stan Marsh, Eric Cartman ve Randy Marsh gibi karakterleri seslendirmişti. Aynı zamanda Emmy, Tony ve Grammy Ödülü sahibi) Despicable Me 3 filminin kötü karakteri olan Balthazar Bratt’i seslendireceği resmileşti. 80’lerde pop müzik starı olmak için her şeyi yapan ancak bir türlü olamayan Balthazar Bratt; Ekibimize epey zorluk çıkaracak ve Gru’ya göre tarihin en büyük düşmanı olacakmış. 2013 ve 2015 yıllarının en büyük animasyon filmlerinden olan Despicable Me serisi Despicable Me 2‘nin ardından son olarak Minions ile karşımıza gelmişti.

Konusu Gru, Lucy, Küçük Çocuklar (Margo, Edith ve Agnes) ile Minyonlar arasında geçecek. Despicable Me 3 filminin yönetmenliğini Pierre Coffin ve Kyle Balda, yardımcı yönetmenliğini Eric Guillon ve senaryosu Cinco Paul ve Ken Daurio tarafından yazılacak. Amerika’da 30 Haziran’da vizyona girecek olan film yine aynı dönem içerisinde ülkemizde de vizyona girmesi bekleniyor. Bu animasyon filminin yapımcıları ise Illumination’dan Chris Meledandri ve Janet Healy iken Yönetici Yapımcılık görevi Chris Renaud’a verilmiş.