Jack Reacher: Never Go Back Yeni Afişi Yayınlandı

709

Tom Cruise ile özdeşleşen Jack Reacher filminin devamı olan Jack Reacher: Never Go Back‘ten yeni bir afiş yayınlandı. Filmin Ekim ayında vizyonda olması bekleniyor.

5 (Beş) kişi usta bir nişancı tarafından sadece 6 (Altı) el ateş edilerek öldürülür ve tüm deliller gözaltındaki şüpheliyi gösterir. Sorgulamada şüphelinin söylediği önemli bir cümle adamımızı tam anlamıyla hedef haline getirir: “Jack Reacher’ı bulun!”.

- Reklamlar -

Jack Reacher’ı, şiddet konusunda yetenekli ama büyük bir sırra sahip; Beklenmedik bir düşmanla karşı karşıya getirip sıra dışı bir kovalamacanın başlamasına sebep verir. Jack Reacher 2 filminde ise merkeze geri dönen Jack’in yeni görevi 16 yaşındaki bir gencin kurban gittiği cinayetin suçlusunu bulmak için karşımıza çıkacak.

Ünlü oyuncu Tom Cruise‘a eşlik edecek oyuncular, Danika rolünde büyük ihtimalle Cobie Smulders, The Hunter rolünde Patrick Heusinger ve Çavuş Leach rolünde Madalyn Horcher yer alacağa benziyor.

Jack Reacher: Never Go Back Yeni Afişi

Jack Reacher: Never Go Back Yeni Afişi Yayınlandı

Önceki İçerikBayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Setinde Bir Geziye Ne Dersiniz?
Sonraki İçerikJared Leto da Blade Runner’ın Devam Filminde
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)