Jurassic World 2 İlkinden Çok Daha Korkutucu Olacak

583

Jurassic Park efsanesinin yeniden yapımı olan Jurassic World 2‘nin ilk filmine çok daha korkunç olacağı filmin yazarı tarafından onaylandı.

Jurassic World 2 İlkinden Çok Daha Korkutucu Olacak

- Reklamlar -

Çekimleri 2017 yılının Şubat ayında Londra ve Hawaii’de başlayacak olan Jurassic World 2 filmi ile ilgili bilgiler gelmeye başladı bile. İlk filmin yönetmeni olan Colin Trevorrow‘un ikinci filmde yardımcı senarist ve yönetici yapımcı olarak görev alacağını söylemeliyiz. Trevorrow’un Collidera verdiği röportajdan kısa bir alıntı yapacak olursak:

“İkinci filmin çok daha fazla korkutucu olacağını söyleyebilirim. Tasarımları için sıfırdan hazırlıklar yapıyoruz. Hikaye ile birlikte daha iyi bir uyum sağlasın diye elimizden geleni yapıyoruz. J.A. Bayona’nın bu filmi yönetmesi için binbir türlü baskıyı yapıyorum. Bunun olması için de elimden geleni yapıyorum. Onun yetenekleri ile yeni filmin muhteşem hale geleceğinden eminim

Owen karakteri ile tekrar izleyeceğimiz ünlü oyuncu Chris Pratt‘in de senaryoyu okuduktan sonra düşüncelerini Twitter’dan yaptığı paylaşım ile öğrenmiş olduk.

Chris Pratt’in Jurassic World 2 Paylaşımı

Önceki İçerikThe Present: Ağlatan Kısa Animasyon Filmi
Sonraki İçerikTom Hanks Filmleri ve Geçirdiği Evrim
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)