Justice League Setinden Aquaman Fotoğrafı Geldi

520

Warner Bros.‘un prodüksiyon aşamasındaki Justice League filminin çekimlerinden Aquaman‘in yer aldığı bir fotoğraf yayınlandı. Merakla beklenen filmin yönetmenliğini Zack Snyder yaparken yapılan her paylaşım büyük yankı uyandırıyor.

DC Comics’in Marvel‘ın Avengers filmine rakip olarak çıkaracağı Justice League oyuncu kadrosunda Ben Affleck, Henry Cavill ve Gal Gadot sırasıyla Batman, Superman ve Wonder Woman rolüyle karşımıza çıkacak iken Jason Mamoa‘yı Aquaman, Ray Fisher’ı Cyborg ve Ezra Miller’ı The Flash rolüyle izleyeceğiz.

- Reklamlar -

Amber Heard’in bu filmde Queen Mera rolüyle yer almadan 2018 yılında vizyona girecek olan Aquaman‘de tek başına göreceğiz. Willem Dafoe’nun gizemli bir rolde yer alacağı Justice League filminde Komiser Gordon rolü için şimdiden çalışmalara başlayan ve epeyce yol kat eden J.K. Simmons’ı da sizlerle paylaşmıştık.

Zack Snyder’ın (Batman v Superman: Dawn of Justice) yönetmenliğini yapacağı bu büyük film 2017 yılının son çeyreğinde vizyondaki yerini alacak.

Justice League Setinden Aquaman Fotoğrafı

Justice League Setinden Aquaman Fotoğrafı Geldi

Önceki İçerikJaime Lannister’ın Alkışı Hak Eden Zorlu Yolculuğu
Sonraki İçerikStranger Things Soundtrack Albümü Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)