Kan Grubuna Göre Hayatının Filmi Hangisi?

2152

İnsan vücudunun belki de en önemli maddesi, olmazsa olmazı kan. Buna bakılacak olursa enteresan bilgiler de ortaya çıkabiliyor. Kan gruplarına karakter özellikleri incelendiğinde ilginç sonuçlar bulunmuş. O grubu kan taşıyan insanların kendine güvenen, cesaretli insanlar oldukları, A grubundaki insanların sinirli ve hassas bir yapıya sahip oldukları, B grubundakilerin diğerleriyle uyumlu, iletişimi yüksek ve yaratıcı fikirlere sahip oldukları ve AB grubundaki insanların ise, en çekici ve ilginç insanlar oldukları belirlenmiş.

Japon uzmanların yapmış olduğu bir araştırmaya göre, kan gruplarının insan kişiliğiyle yakından ilgisi olduğu ortaya çıktı. Japon uzmanlar, “İnsan vücudunun kimyası ile kişilik arasında önemli bağlar var. Kan grupları bunlardan biri.” dedi. Biz de sizin için kan grubunuza göre hangi film hayatınızın filmi olabilir bunu belirledik. Karakterinize ve de hayatınızın gidişatına göre bir bakın bakalım, tutacak mı? Buyurun:

Kan Grubunuza Göre Hayatınızın Filmi

7A Grubu Erkeği

Kan Grubuna Göre Hayatının Filmi Hangisi?
- Reklamlar -

İyi bir dost ve konuşmacıdır. Düzenli yaşamayı tercih eder. Eş seçimi konusunda titizdir. Dolayısıyla biz de kendilerine bir aile filmi seçelim dedik. The Fault in Our Stars

16 yaşındaki Hazel üç yıldır tiroid kanseriyle boğuşmaktadır ve kanser akciğerlerine de sıçradığı için yanında bir oksijen tüpüyle gezmektedir. Kanserli hastalar için oluşturulan destek grubunun bir terapi seansı esnasında Augustus isimli bir gençle tanışır. Augustus da beyin tümörüyle savaşmış ve bu yolda bir bacağını kaybetmiştir. İkili birlikte zaman geçirdikçe birbirlerine aşık olurlar. Akciğer tedavisi için hastaneye yatırılan Hazel’ın yanından bir an dahi ayrılmayan Augustus, sevgilisinin çok istediği bir hayali gerçekleştirmek için onunla birlikte yola çıkar. Planlarına göre Amsterdam’a gidecek ve Hazel’ın en sevdiği yazar olan Peter Van Houten’i bulmaya çalışacaklardır.

Josh Boone’un yönetmenliğini üstlendiği film, John Green’in romanından Scott Neustadter ve Michael H. Weber tarafından uyarlandı. Filmin başrollerindeyse Shailene Woodley, Ansel Elgort ve Willem Dafoe yer alıyor.

Önceki İçerik12 Ağustos’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikJennifer Lawrence ve Chris Pratt’li Passengers’tan İlk Fotoğraflar
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.