Kumiko’nun Fragmanı ve Afişi Yayınlandı

1251

Kumiko, parasız ve yorgun kadının 1996 yapımı Fargo filminin VHS kasetini bulduktan sonra filmde bahsi geçen hazinenin gerçekte de var olduğuna kendini inandırması ve Tokyo’daki evinden ayrılarak bu hazinenin peşine düşmesini konu almaktadır. Bir Fargo delisi biri olarak bu filmle ilgili şu an çok güzel duygular besliyorum. Hem dizisi hem de filmi ile beni kendine hayran bırakmış Fargo’nun da işlendiği o sahnelerin tekrar hatırlatıldığı gerçekten de mükemmel bir film bizi bekliyor diyebilirim.

2001 yılında Detroit gölünde ölü olarak bulunan Takako Konishi isimli bir japon kadının gerçek hayatının işlendiği Kumiko filmi beklentileri şimdiden yükseltmeyi başarmıştır.

- Reklamlar -

Kumiko: Hazine Avcısı filminin tamamında Zellner isimlerinin imzasının yanında Rinko Kikuchi’nin de yer alıyor olması sevindirici olmuş.

Türkiye’de ne zaman vizyona gireceği konusuyla ilgili henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Umarız bu filmi ülkemizde de izleme şansına nail oluruz.

Kumiko, the Treasure Hunter Filminin Fragmanı

Kumiko, the Treasure Hunter Filminin Afişi

Kumiko'nun Fragmanı ve Afişi Yayınlandı

Önceki İçerikHem İştahınızı Hem Aşkınızı Kabartacak 10 Film!
Sonraki İçerik30 Ocak-05 Şubat Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)