La La Land Filminden Yeni Fragman Geldi

561

Başrollerinde Ryan Gosling ve Emma Stone‘un yer aldığı, yönetmenliğini Damien Chazelle‘nin yaptığı La La Land filminden yeni bir fragman geldi.

Bir jazz piyanistinin, geçimini aktris olarak sağlayan bir kadın için Los Angeles’a gelmesiyle düşüşe geçen kariyerinin işleneceği film için daha önce Emma Stone‘a Miles Teller‘ın eşlik etmesi istenmiş ancak Miles kabul etmemiş. Ardından Emma Stone bu filmdeki Mia rolü için Beauty and the Beast filmindeki Belle rolünden bir süreliğine vazgeçmek zorunda kalmış. Müzikal – Komedi ve Dram türündeki filmin önemli detayları ile de göze batıyor.

- Reklamlar -

Daha önce Whiplash (2014) ve Whiplash (2013-Kısa Film) filmleriyle birlikte çalışma imkanı bulan J.K. Simmons ve Damien Chazelle‘in üçüncü buluşması olacak olan filmin diğer ilginç detayları ise; Ryan Gosling ve Emma Stone‘un da Crazy, Stupid, Love. (2011) ve Gangster Squad (2013) filmlerinin ardından üçüncü defa birlikte çalışacağı film olması ve Finn Wittrock ve Ryan Gosling‘in The Big Short‘tan (2015) sonra ikinci defa birlikte çalışma imkanı bulacak olmasıdır.

27 Ocak 2017 tarihinde vizyona girmeye hazırlanan La La Land filmi için heyecanlanmak ve sabırsızlanmak beleş!

La La Land Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikThor: Ragnarok Setinden Fotoğraflar Geldi
Sonraki İçerikMechanic: Resurrection Filminden Yeni Bir Video Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)