Lamborghini Filmi Bir Biyografi ile Birlikte Geliyor

1024

Lamborghini filmi diye cümleye başlayınca elimizin titrememesi mümkün değildi tabii ki. Şaka değil ama gerçek! Evet Ferruccio Lamborghini’nin bir efsane olarak yükselişi, hayatı, yaşam tarzı ve daha birçok bilgiye bu biyografi ile ulaşabileceğiz. Andrea Iervolino ve Monika Bacardi’nin sahibi olduğu AMBI Group sayesinde beyaz perdede (belki de illegal yollardan) izleme şansına sahip olacağımız bu efsanenin detaylarına geçelim…

Lamborghini Filmi Bir Biyografi ile Birlikte Geliyor

- Reklamlar -

İtalya’nın ünlü iş adamlarından Ferruccio Lamborghini’nin hayatının anlatılacağı filmin 2016 yılında çekimlerine İtalya’da başlanacağı ve AMBI Group tarafından finans, prodüksiyon ve dağıtımı yapılacakmış. Konuyla özel olarak ilgilenen Andrea Iervolino ve Lady Monika Bacardi’nin oyuncu kadrosu için şimdiden ince eleyip sık dokuduğu da dilden dile dolaşan haberler arasında yer alıyor.

Lamborghini Filmi Hangi Hikayeyi Anlatacak?

Ferruccio Lamborghini’nin oğlu Tonino tarafından kaleme alınan romandan baz alınarak beyaz perdeye aktarılacak olan Lamborghini filmi, traktör üreterek (Lamborghini Tractors) otomotiv sektörüne giriş yapan bir ailenin 2. Dünya Savaşı sırasında destek amaçlı ürettikleri araçlar sonrası kafalarında çakan şimşek ile ortaya çıkan Lamborghini efsanesi işlenecekmiş. İtalya’nın 2. Dünya Savaşı’ndaki onurunu korumak için elinden geleni yalan Ferruccio’nun bu mücadelesinin de ön plana çıkarılacağı da konuşuluyor.

Aslında bir aşk hikayesi olan Ferruccio’nun hayatı o zamanlar fazla bilinen hikayeler arasında yer almamış ne yazık ki. Ama İtalya’nın en zengin insanlarından biri olan Ferruccio’nun lüks araba tutkusu da taa bu günlerden gelmekteymiş.

Bu girişimin 2017 yılında vizyona girecek olan Christian Bale ve Noomi Rapace’in başrollerini paylaşacağı ve 4 Oscar Ödülü adaylığı bulunan ünlü yönetmen Michael Mann’in yönetmenliğini yapacağı Enzo Ferrari ile depreştiğini de göz ardı etmemek gerekiyor. Bu kadar iddialı görünen Ferrari’nin karşısına nasıl bir film ile gelecekleri de koskocaman bir soru işareti!

Ferrari’nin hikayesi anlatılacaksa Lamborghini’nin hikayesi neden olmasın!” diye misilleme yapıp kötü bir yapıma imza atmamalarını umarak tilki gibi yuvamıza çekilip gelişmeleri takip edelim en iyisi.

Önceki İçerikDheepan Filmi 1 Ocak’ta Sinemalarda
Sonraki İçerikHalloween Yeni Filmi Yılan Hikayesine Döndü
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)