Marvel Tom Holland ile 6 Tane Daha Spider-Man Çekecek

636

Tom Holland verdiği röportajda Marvel ile 6 tane daha Spider-Man filmi yapacağını açıklamış. 3 tanesinin solo Spider-Man filmi olacağı bu gelişme heyecan verici!

Marvel Tom Holland ile 6 Tane Daha Spider-Man Çekecek

- Reklamlar -

Tom Holland’ın Marvel ile Yaptığı Spider-Man Anlaşması Detayları

Ünlü oyuncunun The Hollywood Reporter‘a verdiği röportajda “Önünüze bir anlaşma geldiğinde ne yapmanız gerektiği de hemen hemen açıktır. Daha önce Avengers‘ta bir Cameo’m olmuştu. Ama bu bir film anlaşması değildi. Cameo’ydu. Şimdi ise Spider-Man‘in yer alacağı 3 tane film ve 3 tane de solo film için anlaşma sağladık. Peki başka bir film daha olabilir mi? Bilemiyorum Marvel’ın cevaplaması gerekiyor bunu. İnsan hayatına onlar kadar saygılı ve değer veren bir şirket daha görmedim. Başka filmlerde de rol almamı isterlerse gözüm kapalı kabul ederim.” demiş.

Bu açıklama ile Spider-Man‘in de yer alacağı 3 filmden birinin Avengers: Infinity War olma ihtimalini de yüksek oranda arttırmış oldu.

Ayrıca Spider-Man: Homecoming‘de Michelle rolüyle izleyeceğimiz güzel oyuncu Zendaya da filmle ilgili açıklamalarda bulunmuş:

Michelle’in Peter Parker ile duygusal bir ilişkiye girip girmeyeceği sorulduğunda;

HAYIIIIR (Gülerek). Canlandırdığım karakter romantik bir karakter değil. Daha çok sıkıcı, tuhaf ve entelektüel bir karakter. Çünkü çok akıllı ve hisleriyle değil akıyla hareket eden birisi. Kim ne derse desin “Sizi zekamla döverim” diyebilecek tipte biri Michelle. Hiç benim gibi değil yani. Sürekli bir şeyler hakkında düşünüp okuyan bir tip. Çok sevdim bu huyunu. Dış görünüşüne de fazla önem veren biri değil. Saç ve makyaj için beni çok uğraştırmayacak.” demiş.

Önceki İçerikValerian Filminden Yeni Görseller ve Teaser Geldi
Sonraki İçerikRihanna’lı Valerian’dan Etkileyici Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)