Me Before You / Senden Önce Ben Filminden Fragman Geldi

2044

Me Before You / Senden Önce Ben filminden sabırsızlıkla beklediğimiz fragman 03.02.2016 tarihinde geldi!

Kitaptan beyaz perdeye uyarlanan bu film, çok uzun zamandır ülkemizde belli bir kitle tarafından merakla bekliyor. Bu kitle içerisinde ben de varım. ;) Kitabı okumayanlarınız varsa, film vizyona girmeden okuyun derim ben! Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi daha kesin olarak açıklanmadı. Bazı kaynaklar 27 Mayıs ve 17 Haziran derken, hala kesin bir açıklama yok. Ama filmin orijinal vizyon tarihi 3 Haziran 2016!

- Reklamlar -

Geçirdiği motosiklet kazasıyla hayatına yarı felçli olarak devam zorunda kalan Will, yaşadığı ihtişamlı, başarılı hayatına son verip evde yaşamaya mahkum olmuştur. İnsanları mutlu eden en ufak şeyler ona hiçbir şey hissettirmediği gibi, hayatında tüm renkler bir anda griye dönüp, yaşama dair inancını kaybetmiştir. Artık tek düşündüğü şey, hayatını sonlandırmaktır.

Yaşamın ince detaylarıyla ilgilenmek en büyük hobisi olan Lou için hayatta önemli olan şeyler, çalıştığı kafeye gidip gelen insanların nasıl bir hayatı olduğu, evi ile otobüs durağı arasında mesafenin ne kadar olduğu ve parlak yeşil elbisenin altına hangi renk külotlu çorap giyebileceği!

Hayatı mutsuzlukla dolmuş, aksi geçimsiz Will ve rengarenk bir yaşamı olan Lou’nun yaşamı kesişirse ne olur?

Başrollerini Emilia Clarke, Sam Claflin, Jenna Coleman paylaştığı filmin hikayesi ve senaryosu Jojo Moyes’e, yönetmenliği ise Thea Sharrock’a ait.

Me Before You / Senden Önce Ben Filminin Fragmanı

Önceki İçerik5 Şubat’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikHarry Potter Karakter Kartları Geldi. Hem de Orijinal!
Biraz kitap, biraz film, biraz müzik, biraz fotoğrafla bir ömür yaşatıyorum kendime.