Midnight Special Filminden Fragman

0
414

Macera-bilim kurgu türü film gördüğümüz zaman heyecandan ölüyoruz değil mi? Biz seviyoruz ya.. Jeff Nichols‘un yazıp yönettiği ve ülkemizde Chantier Films dağıtımında gösterilecek olan Midnight Special filminden yepyeni görüntüler ve fragman geldi. Üstelik gördüğümüz yüzler bize hiç yabancı değil. Yaşasın!

midnight 7 Midnight Special Filminden Fragman

Michael Shannon, Kirsten DunstJoel Edgerton, Adam Driver, Jaeden Lieberher,Sam Shepard, Bill Camp, Scott Haze ve Paul Sparks‘ı barındıran yıldızlı kadrosuyla kasıp kavuracağını düşündüğümüz yapım, 22 Nisan 2016‘da ülkemizde vizyona girecek. Aile bağlarını olduğu kadar üstün yeteneklerin de kaynağını sorgulatacak olan filmin bir çocuk yıldızı var.

midnight 5 Midnight Special Filminden FragmanAilesinin peşine düşenlerden kaçan bir aile, bir yandan oğullarını korumaya çalışırken bir yandan da bu mücadelede doğru tarafta olup olmadıklarını sorguluyor. Fanatiklerin yerel polis güçleriyle başlattıkları aramanın kısa sürede devasa bir insan avına dönüşmesi de aile babası Roy’un ailesini korumak adına bildiği her şeyi feda etmesini gerektiriyor. Hikaye güzel, inanlar güzel, işleyişi hep birlikte göreceğiz. Ama önce ufak fragmanımızı izleyelim. Buyurun

Midnight Special Filminden Fragman

Midnight Special Afişi

midnight 0 Midnight Special Filminden Fragman