Midnight Special Filminden Fragman Geldi

784

Macera-bilim kurgu türü film gördüğümüz zaman heyecandan ölüyoruz değil mi? Biz seviyoruz ya.. Jeff Nichols‘un yazıp yönettiği ve ülkemizde Chantier Films dağıtımında gösterilecek olan Midnight Special filminden yepyeni görüntüler ve fragman geldi. Üstelik gördüğümüz yüzler bize hiç yabancı değil. Yaşasın!

Michael Shannon, Kirsten Dunst, Joel Edgerton, Adam Driver, Jaeden Lieberher,Sam Shepard, Bill Camp, Scott Haze ve Paul Sparks‘ı barındıran yıldızlı kadrosuyla kasıp kavuracağını düşündüğümüz yapım, 22 Nisan 2016‘da ülkemizde vizyona girecek. Aile bağlarını olduğu kadar üstün yeteneklerin de kaynağını sorgulatacak olan filmin bir çocuk yıldızı var.

- Reklamlar -

Ailesinin peşine düşenlerden kaçan bir aile, bir yandan oğullarını korumaya çalışırken bir yandan da bu mücadelede doğru tarafta olup olmadıklarını sorguluyor. Fanatiklerin yerel polis güçleriyle başlattıkları aramanın kısa sürede devasa bir insan avına dönüşmesi de aile babası Roy’un ailesini korumak adına bildiği her şeyi feda etmesini gerektiriyor. Hikaye güzel, inanlar güzel, işleyişi hep birlikte göreceğiz. Ama önce ufak fragmanımızı izleyelim. Buyurun

Midnight Special Filminin Fragmanı

Önceki İçerikGuardians of the Galaxy 2 Oyuncu Kadrosu Karşınızda
Sonraki İçerikWhere’s Wally? Seth Rogen ile Gelmeye Hazırlanıyor
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.