Morgan Filminden Kate Mara’lı Yeni Fragman

505

Başrolünde Kate Mara‘nın yer aldığı Morgan filminden yepyeni bir fragman geldi. Gerçeklerin ürkütücü tarafıyla tanışan Lee bakalım bununla yüzleşebilecek mi?

Mesleği kurumsal firmalarda meydana gelen olayları incelemek olan Kate Mara yine bir olayı incelemek için çok gizli bir şirkete gelir. Bu şirkette meydana gelen dehşet verici olayın insan kaynaklı olmadığını çözdüğünde ise işin rengi değişmeye başlayacaktır. Gizemli ve insan üstü bir canlı tarafından yapıldığını düşündüğü bu olayı çözmek ve içinden çıkmak da göründüğü kadar kolay olmayacaktır.

- Reklamlar -

Kadrosunda Kate Mara (House of Cards, Fantastic Four), Anya Taylor-Joy (The Witch, Atlantis), Toby Jones (Captain America: The First Avenger, Infamous), Rose Leslie (Game of Thrones, The Last Witch Hunter), Boyd Holbrook (Gone Girl, Milk), Michelle Yeoh (Crouching Tiger, Hidden Dragon, Sunshine), Jennifer Jason Leigh (The Hateful Eight, The Machinist) ve Paul Giamatti’nin (Sideways, Straight Outta Compton) yer aldığı film bu bakımdan epey iddialı gibi görünüyor.

Morgan Filmi Yeni Fragmanı

Önceki İçerikPana Film: Kurtlar Vadisi Darbe Filmi Geliyor
Sonraki İçerikHidden Figures Filminden Taraji P. Henson, Octavia Spencer & Janelle Monae’lı Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)