Mumya Filmi Çekimlerinden Yeni Fotoğraf

990

Mumya filmi çekimleri Namibia’da devam ederken Annabelle Wallis‘in paylaştığı bir fotoğraf ile ekibin diğer üyelerini de görme şansımız oldu. İlk çekimleri Londra’da yapılan filmin Afrika’daki çekimlerinde Tom Cruise, Jake Johnson ve Courtney B. Vance, Annabelle Wallis’e yardım ediyor.

Yeni Mumya filmi yönetmenliğini Alex Kurtzman yapacak iken yapımcılığını Chris Morgan (Fast & Furious serisi, Wanted) ve Sean Daniel (The Mummy üçlemesi, The Best Man serisi) üstlenecek. Jon Spaihts’in (Prometheus) senaryo uyarlamasını yapacağı filmin yönetici yapımcısı ise Bobby Cohen olacak.

- Reklamlar -

İlk defa 1932 yılında Karl Freund’un yönetmenliğini yaptığı film ile hayatımıza giren The Mummy filminin başrolünde Boris Karloff yer almıştı. İkinci filmde Tom Tyler (Captain Marvel/Shazam 1941 Orijinal Seride görmüştük) ve sonrasında Lon Chaney Jr. farklı The Mummy filmlerinde görmüştük.

Annabelle Wallis‘in Annabelle ile parlayan kariyeri 2016 yılında The Brothers Grimsby ve gelecek yıl Guy Ritchie‘nin Knights of the Round Table: King Arthur filminde yer alacak.

Yeni Mumya filminin 9 Haziran 2017 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Bakalım beklentilerimizi karşılayacak mı?

Mumya Filmi Çekimlerinden Yeni Fotoğraf

Mumya Filmi Çekimlerinden Yeni Fotoğraf

Önceki İçerikWonder Woman Comic-Con Fragmanının Yeni Versiyonu Geldi
Sonraki İçerikPokemon Karakterleri Klasik Film Karelerinde Yer Alırsa
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)