Mutlaka izlenmesi gereken en iyi 20 Korku Filmi

25214

Korku filmlerinden çok korkuyorum dersem sizi kendime çok güldürürüm biliyorum. Eh haklarını veriyorlar ne yapayım? Hem çok korkuyorum, hem film bittikten sonra da çok etkileniyorum. Önceden çok sever, izlerdim. Ama bir yerden sonra -hangi yerden sonra hala bilmiyorum- izleyememeye başladım. Çünkü ciddi derecede etkileniyorum artık. Ama hatırı sayılır bir bilgim de yok değil.

Hala yanımda birileri oldukça izlerim, zaman zaman… Eksiklerim vardır, bana göre iyilerden 20 tanesi bu filmler. Eklemek istedikleriniz olursa, yorum yapabilirsiniz. ^^

İşte Mutlaka izlenmesi gereken en iyi 20 Korku Filmi

19The Ring / Halka

İşte Mutlaka izlenmesi gereken en iyi 20 Korku Filmi
- Reklamlar -

Şehirde dolaşan bir efsaneye göre, insanların seyrettiği bir kaset bu insanların 7 gün sonra ölümüne sebep olmaktadır. Rivayete göre, dört genç, sırf bu kaseti izledikleri için şüpheli bir biçimde ölmüşlerdir. Rachel yaşanan bu tuhaf olayları bir şekilde aydınlığa kavuşturmaya karar vermiştir ancak araştırmalı esnasında küçük oğluyla birlikte kaseti izlemek durumunda kalmıştır. Ve söylenen efsaneye göre; Rachel’ın bu olayı çözmek için artık sadece yedi günü vardır.

Önceki İçerikPixels Filminden Yeni Türkçe Altyazılı Fragman Geldi
Sonraki İçerikAlvin ve Sincapları: Yol Macerası Filminden Taze Fragman Geldi
Biraz kitap, biraz film, biraz müzik, biraz fotoğrafla bir ömür yaşatıyorum kendime.