Mutlaka izlenmesi gereken en iyi 20 Korku Filmi

25186

Korku filmlerinden çok korkuyorum dersem sizi kendime çok güldürürüm biliyorum. Eh haklarını veriyorlar ne yapayım? Hem çok korkuyorum, hem film bittikten sonra da çok etkileniyorum. Önceden çok sever, izlerdim. Ama bir yerden sonra -hangi yerden sonra hala bilmiyorum- izleyememeye başladım. Çünkü ciddi derecede etkileniyorum artık. Ama hatırı sayılır bir bilgim de yok değil.

Hala yanımda birileri oldukça izlerim, zaman zaman… Eksiklerim vardır, bana göre iyilerden 20 tanesi bu filmler. Eklemek istedikleriniz olursa, yorum yapabilirsiniz. ^^

İşte Mutlaka izlenmesi gereken en iyi 20 Korku Filmi

17You’re Next / Katliam Gecesi

İşte Mutlaka izlenmesi gereken en iyi 20 Korku Filmi
- Reklamlar -

Davinson ailesi, ailenin büyüklerinin evlilik yıl dönümleri sebebiyle şehirden uzak bir evde toplanırlar. Ailenin genç üyelerinden olan Crispian yeni kız arkadaşı Erin ile kutlamaya gelince aile içerisinde bu durum gerginliğe yol açar. Ancak kısa süre sonra yaşanacak olan dehşet olaylar aileyi şoka uğratır. Crispian ve kardeşi Drake tartışırken evin camlarından giren maskeli katiller çetesi, tüm aileyi savunmasız bir şekilde yakalar. Kaçacak yer olmadığı için kendilerini savunmaya çalışan aile üyeleri, gece boyunca sürprizlerle karşılaşacaktır.

Önceki İçerikPixels Filminden Yeni Türkçe Altyazılı Fragman Geldi
Sonraki İçerikAlvin ve Sincapları: Yol Macerası Filminden Taze Fragman Geldi
Biraz kitap, biraz film, biraz müzik, biraz fotoğrafla bir ömür yaşatıyorum kendime.