Natalie Portman’lı Jackie’den Yeni Fragman

464

Natalie Portman‘ın eski bir First Lady rolünde karşımıza çıkacağı Jackie filminden yeni fragman geldi. Politik-Drama konulu filmi merakla bekleyenlerdeniz.

Pablo Larraín (No,Neruda) yönetmenliğini yaptığı senaryosunu Noah Oppenheim‘ın yazdığı Jackie filmi kadrosu ise Oscar Ödüllü Natalie Portman, Greta Gerwig, Billy Crudup, John Hurt ve Peter Sarsgaard’tan oluşuyor.

- Reklamlar -

Jackie filmi Amerika tarihinin gördüğü en trajik ve önemli olayı ikon haline gelmiş First Lady Jacqueline Bouvier Kennedy’nin (Natalie Portman) gözünden bizlere gösterecek.

Dünya Jackie‘yi eşinin kurban gittiği suikast sonrası daha iyi tanıma fırsatı bulur. Jackie eşinin öldürülmesinin ardından onurlu duruşunu hiç bozmaz ve onun mirasına sahip çıkar. Verdiği psikolojik savaş da cabası olur. Eşine duyduğu aşk ve yaşadıkları dünya onların Camelot’ları olmuştur ancak o artık yoktur…

Jackie filminin yapımcılıklarını Juan De Dios Larraín, Darren Aronofsky, Mickey Liddell, Scott Franklin ve Ari Handel üstlenmektedir. Görüntü yönetmenliği Stéphane Fontaine (Rust and Bone), düzenlemeleri Sebastián Sepúlveda (The Club), yapım tasarımı Jean Rabasse (The Dreamers), kostüm dizaynı Madeline Fontaine (Amelie) ve müzikleri Mica Levi’ye (Under the Skin) aittir.

First Lady Natalie Portman’ın Jackie’sinden Yeni Fragman

Önceki İçerikMark Wahlberg’li Patriots Day’den Fragman Geldi
Sonraki İçerikHayao Miyazaki Boro The Caterpillar’ı da Yapıp Emekli Olacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)