Netflix’in Yeni Filmi Spectral’dan Fragman

644

Netflix‘in yeni filmi Spectral‘dan bir fragman geldi. Doğa üstü güçlerin hakim olduğu bu film Bilim-Kurgu ve Aksiyonu bir arada sunuyor.

9 Aralık’ta servis edilecek olan film Legendary Pictures tarafından Netflix‘te yayınlanacak. Spectral filminin başrollerinde James Badge Dale (13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi, The Lone Ranger), Emily Mortimer (Shutter Island, Hugo) ve Bruce Greenwood (Star Trek, I, Robot) yer alıyor.

- Reklamlar -

Spectral konusu ise: Delta Force Özel Harekat askerleri ölümcül bir görevdedir. Bir türlü açıklanamayan sivil ölümlerine neden olan ve Spectral olarak kodlanan gizemli fantom saldırganlarının peşine düşerler. Bu ekibin başında ise DARPA bilim adamı yer almaktadır.

Çekimleri çoğunlukla Budapeşte’de yapılan Spectral filminin futuristik silahları Yüzüklerin Efendisi efsanesinin yönetmeni Peter Jackson‘ın Weta Workshop’ta yapılmış. Görsel efektleri ise Weta Digital’de işlenmiş. Filmin müziği ise efsaneleşen Junkie XL (Batman v Superman, Deadpool) tarafından yapılmış.

Nic Mathieu’un yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu ise Ian Fried ve Mathieu’nun hikayesinden George Nolfi tarafından uyarlanmıştır. Yapımcılığı ise Thomas Tull, Jon Jashni ve Jillian Share’e aittir.

Spectral Filminin Fragmanı

Önceki İçerikCan Sıkıntısı Gidermek İçin İzlenesi 100 Film
Sonraki İçerikSense8 2. Sezon Öncesi Yeni Haberler
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)