Noomi Rapace Alien: Covenant Kadrosuna Dahil Oldu

561

Daha önce kadroda olmayacağı duyurulan Noomi Rapace sonunda Ridley Scott‘ın devam filmi Alien: Covenant‘ın oyuncu kadrosuna dahil oldu. Deadline‘ın haberine göre büyük ihtimalle yine Elizabeth Shaw rolüyle karşımıza çıkacak olan oyuncu gönlümüze su serpti. Çünkü şu ana kadar bir başkasını Shaw rolüyle düşünemiyorduk!

Noomi Rapace Alien: Covenant Kadrosuna Dahil Oldu

- Reklamlar -

Noomi Rapace, Alien: Covenant Kadrosunda

Alien: Covenant filmi kadrosunda Michael Fassbender (Prometheus‘taki rolünün devamı olarak), Katherine Waterston (Inherent Vice), Danny McBride (Eastbound and Down), Demián Bichir (The Hateful Eight), Jussie Smolett (Empire), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma), Callie Hernandez (Machete Kills) ve Billy Crudup (Watchmen) gibi isimler yer alıyor.

Jack Paglen (Transcendence) ve Michael Green’in (Green Lantern) Alien: Covenant filminin senaryosunu uyarlayacağı ve 20th Century Fox tarafından Avusturalya’da 6 Ekim 2017 tarihinde Amerika‘da vizyona girecek filmin aynı tarihler aralığında da ülkemizde vizyona girmesi bekleniyor.

Önceki İçerikAgents of SHIELD – Marvel Sinematik Evren Bağlantıları
Sonraki İçerikJustice League Logosu ve Batmobile Görüntüsü Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)