Ocean’s 8’ten Helena Bonham Carter ve Anne Hathaway’li Fotoğraflar

503

Muhteşem bir kadroya sahip olan Ocean’s 8 filminden Helena Bonham Carter ve Anne Hathaway‘li yepyeni fotoğraflar geldi. Ocean’s 8 filmi 2018 yılında vizyondaki yerini alacak.

Yönetmenliğini Gary Ross’un (Free State of Jones, Hunger Games) yapacağı filmde Sandra Bullock, Danny Ocean’ın kız kardeşini canlandıracak iken diğer roller ise şu şekilde dağılmış. Brad Pitt’in Rusty karakterinin sağ kolu (Cate Blanchett), Met Galası’nda sergilenen çok değerli bir kolyeyi çalmak için takımı toplamak ister. Bunun için galeri sahibini oyuna getirmeleri gerekmektedir. 2016 Sonbaharında çekimlerin başlayacağı öğrenilen filmde Clooney’nin de bir Cameo’sunu da görebiliriz.

- Reklamlar -

Ocean’s Eleven‘ın yalnızca kadınlardan oluşacak bu tekrar yapım filminde serinin yönetmeni Steven Soderbergh de yapımcılık yapacak. George Clooney’nin de yapımcılığını yapacağı filmin senaryosu Olivia Milch (Queen & Country, Little Women) tarafından uyarlanacak.

Ocean’s 8 Filminden Helena Bonham Carter ve Anne Hathaway’li Fotoğraflar

Önceki İçerikWarren Beatty’nin Yeni Filmi Rules Don’t Apply’dan Fragman
Sonraki İçerikFantastic Beasts IMAX Afişi de Geldi
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)