Out of the Shadows Yeni Fragmanı Geldi

629

Out of the Shadows, Ninja Kaplumbağalar serisinin yeni filmi! Merakla bekleniyor olmasının yanında kafalardaki “Acaba bu da ilk film gibi kötü mü olacak?” sorularını da henüz silebilmiş değil. Yeni fragman her zaman olduğu gibi filmin yapımcı şirketi olan Paramount Pictures cephesinden geldi.

Megan Fox ve Will Arnett‘in başrollerinde yer aldığı filmin kadrosunda William Fichtner Eric Sacks karakteriyle yer alırken devam filmine yeni katılanlardan Laura Linney, Tyler Perry Bilim İnsanı Baxter Stockman, WWE Yıldızı Sheamus Rocksteady, Gary Anthony Williams Bebop, Brittany Ishibashi Karai, Stephen Amell Casey Jones ve Brian Tee Shredder rolüyle filmdeki yerini alacak. Ninja Kaplumbağalarımızı ise sırayla Alan Ritchson, Jeremy Howard, Pete Ploszek ve Noel Fisher Raphael, Donatello, Leonardo ve Michelangelo canlandıracak.

- Reklamlar -

İlk film Jonathan Liebesman tarafından yönetilmiş ve dünya genelinde 485 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. Yukarıdaki kadroya ek olarak ilk filmde Splinter Ustayı Danny Woodburn canlandırıp Tony Shalhoub seslendirmişti. Devam filminde de aynı görevlerde yerlerini alacaklar.

Earth to Echo filmiyle adından söz ettiren David Green’in yönetmenliğini yapacağı Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows, 3 Haziran’da vizyondaki yerini alacak.

Out of the Shadows Filminin Yeni Fragmanı

Ya da Nickelodeon’un Twitter paylaşımı ile de videoyu izleyebilirsiniz.

Önceki İçerikIndependence Day: Resurgence Filminden Viral Bir Video Geldi
Sonraki İçerikBad Moms Filminin Fragmanı ve Afişi Geldi
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)