Pamuk Prenses ve Avcı 2 Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı

1574

Pamuk Prenses ve Avcı 2, 2012 yılında vizyona giren ilk filminin ardından 22 Nisan’da vizyona girecek bir devam filmi. Kadrosunda (Özellikle Pamuk Prenses’te) değişikliklerin olduğu filmin fragmanı Universal Pictures tarafından paylaşıldı.

İlk filmde de gördüğümüz Charlize Theron ve Chris Hemsworth‘a (Evil Queen Ravenna ve The Huntsman Eric) yeni olarak Jessica Chastain’i Warrior Sara ve Emily Blunt’ı Ice Queen Freya olarak göreceğiz. Pamuk Prensesimiz olan Kristen Stewart ise bu devam filminde yer almayacak!

- Reklamlar -

Uzun bir zamandır kötülüğün Google’daki karşılığı olan şeytani kraliçemiz Evil Queen Ravenna (Theron) Pamuk Prenses’in bıçağına yenik düşer ancak onu sinsice izlemeye devam eder. Ardından Freya (Blunt) yaşadığı büyük ihanet ile Krallık’tan kovulur. Canını sıkan, düşman olarak gördüğü her şeyi dondurma yeteneğine sahip olan kızımız Krallık’tan kovulduktan sonra ormanda The Huntsman Eric (Chris Hemsworth) tarafından bakılmış ve korunmaya alınır. Eric (Hemsworth) ve Warrior Sara (Chastain) arasındaki aşk Freya’nın da araya girmesiyle çatırdar ve ortalık biraz kızışır…

Freya kardeşinin öldüğünü öğrenir ve kalan askerler ile gücünü yerine getirmek için Sihirli Ayna’yı evine getirmek için çabalar. Ancak Ravenna altın kaynaklarını tekrar oluşturmak için gücünü toparlar ve şeytani kız kardeşine göre iki kat daha fazla güç ile tekrar gelir. Artık ordusunun yenilmez olduğunu kanıtlamasının da tam zamanıdır…

Ama unuttukları bir karakter daha vardır. Huntsman!

Yönetmenliğini Cedric Nicolas-Troyan’ın yaptığı The Huntsman Winter’s War filmin yapımcılığı Joe Roth’a (Maleficent, Alice in Wonderland) aittir.

Ülkemizde Dünya ile aynı anda 22 Nisan 2016 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanını bekliyoruz.

Pamuk Prenses ve Avcı 2 Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikThe Invitation Filminin Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikHayalet Avcıları Motorsikleti Ecto-2 Sizlerle
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)