Pixar’ın Yeni Animasyon Filmi Onward’dan Fragman Geldi

286

Hastası olduğumuz Pixar, yüzümüzü bir kez daha güldürmek için kolları sıvamış! Yeni animasyon filmi Onward‘dan mis gibi fragman geldi.

Onward Filminin Konusu

Onward filminde babalarını çok küçük yaşta kaybeden iki genç elf kardeşin hikayesini izleyeceğiz. Elf kardeşler, her ne kadar hatırlamakta zorluk çekseler de çok özledikleri babalarını ile son bir gün daha geçirme fırsatlarının olduğunu öğreniyorlar. Tabii ki bu sıradışı durum için bir büyüye ihtiyaçları olduğu da aşikardır. Dünya üzerinde bulunan bu büyü elf kardeşler Ian ve Barley’i babaları ile kavuşturmaya yetecektir. Ancak bu büyüye ulaşmaları ve sahip olmaları için biraz uğraşmaları gerekmektedir. Ellerine geçen bu fırsatı değerlendirmek için ellerinden geleni yapmak zorundadırlar.

- Reklamlar -

Onward Ne Zaman Vizyona Girecek?

Seslendirme kadrosunda Tom HollandChris Pratt, Julia Louis-Dreyfus ve Octavia Spencer gibi isimlerin yer aldığı animasyon dünyasının kralı Pixar’ın yeni filmi Onward 6 Mart 2020’de vizyona girecek!

Dan Scanlon‘ın yazıp yönettiği Onward filmi için biraz beklememiz gerekecek…

Onward Animasyon Filminin Fragmanı

Önceki İçerikAnnabelle Comes Home’dan Fragman Geldi
Sonraki İçerikHaziran’da Netflix’te Hangi Dizi ve Filmler Yayınlanacak?
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)