Protez Kol Darth Vader ile Gelirse?

917

Protez kol ne garip bir terim değil mi? Kaybetmeden ne demek olduğunu bilmenin zor olduğu bir terim. Bir orta okul öğrencisi olan Alvin Flores için durum biraz değişik. 9 yaşındaki Alvin, doğumunu sırasında yaşadığı olay sebebiyle tek kollu dünyaya gelmiş bir kardeşimiz.

18 Aralık’ta vizyona giren Star Wars: The Force Awakens ile efsane seriye olan sevgimizin depreşmişti ve tüm dünyayı çepe çevre sarmıştı. AVM’lerde, sokaklarda ve okullarda yapılan sürprizler ile de çocukları eğlendirmek isteyen organizatörler peyda olmuştu. Neredeyse kebapçıların bile Star Wars Kebabı yapıp mönülerine ekleyecek duruma gelmişlerdi.

- Reklamlar -

Tüm bunları bir yana bırakacak olursak; Gateway Orta Okulu’nda okuyan Alvin Flores isimli bir kardeşimiz,  Bir Perşembe günü olacak her şeyden habersiz okuluna gelen Darth Vader ve Stromtrooper’lar ile tanışmak için sırasını beklemektedir.

Protez Kol Darth Vader ile Gelirse?

Limbitless Solutions tarafından yapılan bu biyonik Protez Kol ile çok sürpriz bir şekilde tanışan Alvin bir anda okulun en popüler insanı oluveriyor. Hatta ilk yumruk tokuşturmasını da bir Stromtrooper ile yapma fırsatını ve hissini de yakalıyor.

Annesinin de heyecan ve mutluluğu gözlerinden okunurken, izleyen herkesi duygusal anlar yaşamasına sebep olmuş.

Bu arada Limbitless Solutions bu konuda epey ünlü. İsim olarak yabancı olabilirsiniz ancak Robert Downey Jr.‘ın küçük bir hayranına Iron Man Protez Kol hediye etmesini hatırlarsınız. İşte o kol bu şirket tarafından yapılmıştı.

Protez Kol Darth Vader ile Gelirse?

Neyse Alvin’e kolunu güle güle kullanmasını söylüyor, gücün hayatının sonuna kadar onunla olmasını diliyoruz.

İşte Darth Vader ile Gelen Protez Kol

Önceki İçerikYeraltı Peygamberi Sam Raimi Tarafından Tekrar Çekilecek
Sonraki İçerikBir Garip Fragman? Batman v Superman’i Keşke Böyle Görmeseydik!
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)