Rogue One Fragmanı İnternete Sızdırıldı

443

Devam eden Rio Olimpiyat Oyunları için bir fragman hazırlığında olan Walt Disney Pictures ve Lucasfilm mini bir teaser yayınladı. Rogue One: A Star Wars Story filmi yeni fragmanının Perşembe günü bizlerle olacağı bilgisinin de paylaşıldığını söyleyerek devam ediyoruz.

Star Wars Junk isimli bir Twitter hesabından da bu teaser’ın ilk görüntüleri internete sızdırılmış.

- Reklamlar -

Felicity Jones’un (The Theory of Everything) başrolünde yer aldığı Rogue One: A Star Wars Story filminin kadrosunda Diego Luna (Milk, Killing Them Softly), Ben Mendelsohn (Bloodline, Mississippi Grind), Donnie Yen (Ip Man, Blade II), Jiang Wen (Let the Bullets Fly, Devils on the Doorstep), Forest Whitaker (The Last King of Scotland), Mads Mikkelsen (Hannibal, Casino Royale), Alan Tudyk (Firefly) ve  Riz Ahmed (Nightcrawler, Four Lions) gibi isimler yer alıyor olacak.

Rogue One filmi konu olarak “Death Star’ın planlarını çalmaya çalışan bir grup haydutun hikayesi” olarak özetlenebilir.

Yönetmenliğini Gareth Edwards’ın yaptığı Rogue One: A Star Wars Story Amerika’da 16 Aralık’ta vizyondaki yerini alacak. Ülkemizde de aynı dönemde vizyonda olması bekleniyor.

Star Wars’ın Rogue One Fragmanı ile İlgili Paylaşımı

Sızdırılan Rogue One: A Star Wars Story Fragmanı

Önceki İçerikBradley Cooper IŞİD ile İlgili Dizi Yapacak
Sonraki İçerikRobert Downey Jr’ın Avengers: Infinity War Kadrosu Yorumu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)