Ronaldo Filmi Fragmanı Yayınlandı

1355

Messi ile birlikte Dünya’nın en iyi iki futbolcusundan biri olarak gösterilen Cristiano Ronaldo‘nun hayatının anlatıldığı Ronaldo filminin fragmanı yayınlandı. CR7 fragmanı kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile hayranlarıyla buluşturdu.

Belgesel niteliğinde olan filmde ailesi ve en yakın arkadaşlarından alınan bilgiler sayesinde ilk defa bu kadar detaylı bir Ronaldo filmi izleyeceğimizi de sizler ile paylaşmak isteriz.

- Reklamlar -

Daha önce hiçbir yerde görülmeyen maç görüntüleri, röportajlar ile Ballon d’Or sahibi ünlü futbolcunun hatayı detaylı bir şekilde işlenecek.

Dünya çapında 6 Kasım 2015’te vizyona gireceği duyurulan filmin yapımcılığını Universal Pictures tarafından yapılırken, müzikleri Walter Mair’e aittir.

Filmin yönetmenliğini ise The Tower: A Tale of Two Cities dizisi ile 2008’de BAFTA ödüllerinde En Gerçekçi Dizi ödülü alan Anthony Wonke yapmaktadır.

İşte Ronaldo Filminin Fragmanı

Önceki İçerikSadece Harry Potter Hayranı Olmayanların Bildiği 21 Şey
Sonraki İçerikThe Revenant Filminden Yeni Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)