Sense8 2. Sezon Öncesi Yeni Haberler

713

Wachowski Kardeşler‘in geçen yılına damgasını vuran dizisi Sense8 2. Sezon öncesi yeni haberler ve görseller geldi. Yeni sezon 25 Aralık’ta gelecek! Saatlerinizi ayarlayın, uyumayın!

Sense8 Noel Şarkısı

- Reklamlar -

“Whispers sees them when they’re sleepin’
He knows when they’re awake
He knows if they’ve been bad or good
So be good all you Sensates”

Netflix‘in de onayladığı üzere hayranlara özel ve 2 saat sürecek bir organizasyon ile 23 Aralık’ta Sense8: A Christmas Special kutlanacak. 2. Sezon da yayınlanacak olan 2 bölümün ardından 5 Mayıs 2017’de 10 bölüm ile tamamlanacak.

Sense8: A Christmas Special‘da da macera devam ediyor! Birbirinden farklı sekiz tekil kalp, zihinlerinin birbirlerine olan bağlılığıyla hayatta kalmaya çalışırlar. Daha derin bağlar bulup birbirlerine karşı daha koyu, daha çaresiz bir hale gelirler. Sakladıkları sırlar da birer birer ortaya çıkınca öğreniyorlar ki kendilerinden başka bir şeyle özdeşleşmek o kadar da doğru bir karar değil…

Bir sezonu geride bırakan Sense8‘in 2. Sezonunda şu isimler yer alacak. Capheus (Toby Onwumere), Kala (Tina Desai), Lito (Miguel Angel Silvestre), Nomi (Jamie Clayton), Riley (Tuppence Middleton), Sun (Donna Bae), Will (Brian J. Wright) ve Wolfgang (Max Riemelt).

Whispers’ın (Terrence Mann) da onları hissedip ne yaptıklarını bildiği bu dünyada yaşamak onlar için epey zor olacak gibi görünüyor. Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı kalıp hayatta kalma mücadelelerini sonuna kadar götürecek ekibi yine zorlu bir sezon bekliyor!

Kimler Sense8 2. Sezon bölümlerini merakla bekliyor?

Sense8 2. Sezon Fotoğrafları

Önceki İçerikNetflix’in Yeni Filmi Spectral’dan Fragman
Sonraki İçerikLuke Cage 2. Sezon Onayını Aldığını Duyurdu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)