Sherlock Holmes 3 Robert Downey Jr. ile Tekrar Geliyor

1220

Sherlock Holmes 3 filmi Robert Downey Jr. ile tekrar geliyor! Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın son olarak 2011 yılında Sherlock Holmes: A Game of Shadows (Sherlock Holmes: Gölge Oyunları) filminde bir araya gelen ikili Marvel‘ın Avengers: Infinity War filminde de olacağı üzere 2 Part halinde (Ki son yıllarda epey popüler) gelmeye hazırlanıyormuş. Robert Downey Jr., ShortList‘e verdiği röportajda bu yıl çekimlerine başlayacakları serinin 3. filmi için bir takım açıklamalarda da bulunmuş.

Sherlock Holmes 3 Robert Downey Jr. ile Tekrar Geliyor

- Reklamlar -

Sherlock Holmes 3 Filmi ile İlgili Detaylar

Downey Jr.’ın verdiği röportajında “Bu konu üzerinde şu an konuşuyoruz. Ekiple birlikte ilk adımları attık sayılır. Bir kaç hafta içerisinde her şeyi netleştirip ne zaman çekimleri yapacağımızı konuşabilecek durumdayız diye düşünüyorum. Bu filmi de yapıp artık soruların tamamını cevaplamak ve paçayı kurtarmak istiyoruz. Fikirlerimiz yıl sonuna kadar büyük ihtimalle resmileşecek ve bu film yıl sonuna kadar çekimleri başlamış olacaktır. Artık çok yoruldum ama şu an bu konu için acayip heyecanlıyım” demiş.

Sherlock Holmes serisinin yapımcı ve yardımcı yazarı olan Lionel Wigram’ın geçtiğimiz sene IGN‘ye verdiği röportajda Sherlock Holmes 3 senaryosu Iron Man 3 ve Mission: Impossible – Rogue Nation gibi filmlerin senaryolarında da parmağı olan Drew Pearce’ın ekibe dahil olduğu kesinleşti.

Lionel Wigram ise konuyla alakalı Şu sıralar Sherlock Holmes 3 senaryosu üzerinde çalışıyoruz. Serinin en iyi filmi olması için elimizden gelen her şeyi yaptığımızdan hepinizin emin olmasını istiyoruz. Çok çalışıyor, sessiz ve derinden ilerliyoruz” cümlelerini sarf etmiş.

Heyecanla bekliyoruz efendim!

Sherlock Holmes 3 Öncesi İlk İki Filmin En İyi Müziklerini de Buraya İliştirelim

Önceki İçerikStop Motion Animasyon Yapmanın Sırları
Sonraki İçerikDwayne Johnson Jumanji’yi Duyurdu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)