Spielberg’in Distopik Macerası Ready Player One’dan İlk Görseller

446

Steven Spielberg‘in distopik macerası Ready Player One filminden ilk fotoğraflar sızdırıldı. Birmingham’da ilk adımları atılan filmin galası 2018’de yapılacak.

Ünlü yönetmenin Birmingham’a geldiğinin haberini alan I Choose Birmingham ekibi de harekete geçip çalışmaların fotoğraflarını Twitter’dan yayınlamış.

- Reklamlar -

Wade Watts (Tye Sheridan) OASIS isimli sanal ve ütopik bir oyunun önemli oyuncularından bir tanesidir. Binlerce gencin takip ettiği bir fenomen haline de gelmiştir. Milyarder olan sistemin yöneticisinin vefat etmesiyle birlikte arkasında gizli bir hazineyi de bırakır. Bu gizli hazine için de online olarak OASIS sistemine bağlı kullanıcıları birbiriyle ölesiye kapıştırırlar. Wade’in dünyanın dört bir yanından oyuncular ile birlikte katıldığı macera ile hızlı bir şekilde güçlü ve kurumsal düşmanlarla karşı karşıya gelmesine sebep olur.

Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures ve DreamWorks Pictures’ın yapımcılıklarını yapacağı Ready Player One filminin yönetmenliğini Steven Spielberg üstlenecek.

Amerika’da 30 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek film için (özellikle kitabını da okuyanlar için) sabırsız bir şekilde gelişmeleri takip ediyoruz.

Ready Player One’dan İlk Görselleri

Önceki İçerikRita Repulsa’dan Yeni Power Rangers Fotoğrafı Geldi
Sonraki İçerikShia LaBeouf’lü American Honey’den Yeni Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)