Stan Lee Filmlerinin Üç Tanesi James Gunn’a Emanet Edildi

445

Çizgi Roman dünyasının usta ismi Stan Lee‘nin hayatının anlatılacağı dört filmin üç tanesinin yönetmenliği James Gunn‘a emanet edildi.

Ünlü yönetmen James Gunn‘ın Facebook hesabın üzerinden yaptığı paylaşım ile konunun kesinleşmiş olması da güzel oldu.

- Reklamlar -

Stan Lee Filmlerinin Üç Tanesi James Gunn'a Emanet Edildi

James Gunn’ın Stan Lee Filmleri İle İlgili Cümleleri

“Setlerde şimdiye kadar birlikte çalışırken eğlendiğim tek kişi Stan Lee’dir. Onunla eğlendiğim kadar hiç kimse ile eğlenmedim. Onun hayatını film olarak yapacak olmak ciddi anlamda t*şş*k gerektiriyordu. Nasıl olacağını bilmiyorum ama içimde çok iyi olacağına dair hisler var. Ben sadece bu dörtlemenin üç tanesini çekeceğim. Diğerini kim yapar bilemiyorum. Beni yapacağım kısım ile ilgili de aklınızdaki şeyler olmayacak. (O ne demekse)

Onu bir filmin içerisine monte etmek hiç de zor değil bence. Senaryoların hepsi tam olarak ona göre biçilmiş kaftan. Onun için Stan’i bir filme adapte edebiliyorsak. Filmi Stan’e göre de yapabiliriz. Hem de çok iyi olur.” demiş.

Esprili yapısıyla kendisine hasta olduğumuz Stan Lee ve bir o kadar komik insan James Gunn bir araya gelince nasıl bir üçleme ortaya çıkacak. Göreceğiz…

Cameo’ları ile gönlümüzü fetheden Stan Lee’nin en iyi Cameo’su için

Önceki İçerikJennifer Lawrence ve Chris Pratt’li Passengers’tan Fotoğraflar
Sonraki İçerikxXx 3 Filmi Karakter Posterleri Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)