Star Trek Beyond’tan Bir Afiş Daha Geldi

590

26 Ağustos’ta vizyona girecek olan Star Trek Beyond‘tan bir afiş daha geldi. Bir IMAX afişi olan bu görselde USS Enterprise‘ın fırlatıldığını görüyoruz. Yapımcılığını Paramount Pictures‘ın yaptığı film, serinin diğer filmlerinde de olduğu gibi merakla bekleniyor.

Paramount Pictures ve Skydance tarafından Dünya çapında 22 Temmuz’da vizyona girecek olan Star Trek Beyond filmi yapımcı şirketleri ise Bad Robot, Sneaky Shark, Perfect Storm Entertainment’tır. Kadronun başını John Cho, Simon Pegg, Chris Pine, Zachary Quinto, Zoë Saldana, Karl Urban, Anton Yelchin ve Idris Elba çekmektedir.

- Reklamlar -

Justin Lin’in yönetmenliğini yaptığı Star Trek BeyondJ.J. Abrams‘ın 3. kere yapımcılığını yaptığı film olacak. Diğer yapımcıları ise şu şekilde Roberto Orci, Lindsey Weber ve Lin iken Yönetici Yapımcılar Jeffrey Chernov, David Ellison, Dana Goldberg ve Tommy Harper’dır. Film Star Trek‘in yaratıcısı olan Gene Roddenberry’nin o güzel hikayesinden Simon Pegg ve Doug Jung tarafından beyaz perdeye uyarlanmıştır.

Star Trek Beyond Yeni IMAX Afişi

Star Trek Beyond'tan Bir Afiş Daha Geldi

Önceki İçerikGeçmişten Günümüze Spiderman ve HOMECOMING
Sonraki İçerikColin Firth Kingsman 2 Setinden Fotoğraf Paylaştı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)