Suicide Squad 2’nin Yeni Karakterleriyle Tanışın

456

Suicide Squad 2 kadro değişiklikleriyle de konuşulmaya devam ediyor. Yönetmeni James Gunn olan filmden Will Smith‘in çıkmasıyla durum karıştı.

Suicide Squad 2'nin Yeni Karakterleriyle Tanışın

- Reklamlar -

DC‘nin sinematik evrenini bir türlü rayına oturtamamasının sonuçları ne olacak diye beklerken Will Smith‘in Deadshot rolünü Idris Elba‘ya bırakmasıyla da kafalar bi’ karıştı. Daha öncesinde de Ben Affleck‘in Batman rolünü bırakmasıyla ortalık karışmış, tatlar kaçmıştı.

6 Ağustos 2021‘de vizyona girecek Suicide Squad filminde Idris Elba’nın ardından kadroya eklenen yeni isimler ise şöyle oldu:

  • King Shark, diğer adıyla Nanaue, insansı bir köpek balığı.
  • Polka-Dot Man, bu karakter çizgi romanda genellikle Mr. Polka-Dot olarak geçiyor. Gerçek adı Abner Krill bu karakterin giydiği kıyafetin üzerinde yer alan renkli noktalar ile ölümcül biri haline geliyor.
  • Peacemaker, gerçek adı Christopher Smith olan bu karakter barış canlısı yönüyle ön plana çıkıyor. Tam Dave Bautista’ya göre bir rol ama du’ bakalım.
  • Ratcatcher, diğer adıyla Otis Flannegan. Çizgi romanda erkek olarak görünen bu karakter Collider‘in haberine göre cinsiyet değiştirerek kadın olarak karşımıza çıkacakmış. İsminden de anlaşılabileceği üzere farelerin efendisi diyebiliriz kendisine!

İlk filmde de olduğu gibi her haberiyle trend olan film umarız yine hayal kırıklığı yaratmaz!

Önceki İçerikDumbo Filminden Yepyeni Görüntüler Geldi
Sonraki İçerikJohn Wick 3’ten Nefes Kesen Fragman
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)