Karşınızda Super Bowl Kahramanları

1303

Her sene olduğu gibi bu sene de Super Bowl’un devre arasında TV spotlarının bombardımanına tutulduk. Bir çizgi roman severler olarak da elbette Batman v Superman’i, X-Men: Apocalypse’yi, Deadpool‘u, Captain America: Civil War’ı dört gözle bekledik. Sağolsun hiçbiri “Biz bu sene Super Bowl’a katılmayacağız” demeyip bizi sevindirdi. Ben çok çizgi roman filmlerine bakmam, başka neler var diyorsanız diğer 2016 Super Bowl reklamları burada.

Süper Kahramanlardan Super Bowl Reklamları

6X-Men:Apocalypse Super Bowl Reklamı

- Reklamlar -

TV spotlardan zaten çok fazla detaylı beklentilerimiz yok; ama yine de 27 Mayıs 2016’da çıkacak X-Men Apocalypse’nin verdikleri bizi memnun etti.

Tüm ihtişamı ve zerafeti ile karşımızda. Filmi bekleyen ve Olivia Munn’u az da olsa tanıyan herkesin görmeyi beklediği Psylocke’nin güçlerinin bir kısmını ve psychic bıçağını ilk defa gördüğümüz bu sahne iştahımızı kabarttı.

Angel ve Nightcrawler’in kendi aralarında dövüşlerinden sonra Cyclops’enin gözlerinden optic ışınlarını fırlattığı bu sahneyi görmek, aksiyondan yana hiç eksik kalmayacağımızı gösteriyor. Biraz da Jean Grey görseydik güzel olabilirdi tabii ama daha filmin çıkmasına çok var, umudumuz diğer fragmanlar.

Apocalypse’nin her gelişinde yanında dört atlısı bulunur, bu dört atlının var olan güçlerini geliştirerek kendisine hizmet etmesini sağlar. Filmde dört atlının Magneto, Psylocke, Storm ve Angel olacağını biliyoruz. Bu sahnede ise Magneto’nun güçlerinin gelişimine sahne oluyoruz, sanırım. Büyük bir yıkım bizi bekliyor.

Daha detaylı inceleme için önceki yazım burada.

Önceki İçerikDeliormanlı Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikA Bigger Splash Fragmanı Geldi. Ralph Fiennes ve Tilda Swinton de Var