Tam Anlamıyla Kızlar İçin Hazırlanmış Girls Night’a Uygun 20 Film

15374

En sevdiğiniz şeylerin başında ‘yemek yemek, eleştiri yapmak (asla dedikodu değil) ve de film izlemek’ geliyorsa, Girls Night‘a hoşgeldiniz. Gençlik yıllarımızda bizi özendiren o pijama partilerinin, o havuz partilerinin ve dahası için sana lanet olsun Hollywood!

Neyse sakinim. Kızlar şimdi bu liste tamamen izlerken kendinizi yormayacağınız, maksat muhabbet olsunlu, puan kaygısı gütmeden seçilmiş filmler ile hazırlanmış bir liste. Hani herkesin bir arka planda oynasın filmi vardır ya. Hah işte tam da o listeyi size vermeye geldik. Hazırsanız başlayalım:

Kız Partileri İçin İdeal 20 Film

20500 Days of Summer

Tam Anlamıyla Kızlar İçin Hazırlanmış Girls Night'a Uygun 20 Film
- Reklamlar -

Aşkın (500) Günü, yönetmenliğini Marc Webb’in üstlendiği, romantik komedi-dram türündeki 2009 çıkışlı Amerikan filmi. Oldukça etkileyici olmasının yanısıra iyi de ders çıkartabileceğiniz bir tontişlik abidesi. Aynı zamanda kadın erkek ilişkilerini ve aşkların genellemesini de oldukça net anlatmış. Ne demişler ‘Who run the world? – Girls!‘ Filmin size büyük bir getirisi de eğer henüz dinlemediyseniz ; The Smiths müzik grubu olacak. Kaçırmayın.

Önceki İçerikDenzel Washington’lı Fences’tan Yeni Fragman Geldi
Sonraki İçerik25 Kasım 2016 Vizyondaki Filmler ve Haftanın Filmi
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.