Term Life Filminden İlk Fragman Geldi

884

Term Life filminde aksiyon ve komedi bir araya gelmiş ve çok iyi bir iş çıkmış… Böyle filmlerde aksiyon ve komedi tadında olmalı ve birbirini dengelemeli diyoruz. Şimdi bahsedeceğimiz film de öyle. Başrollerini komedinin sevilen yüzü Vince Vaughn ve Uzay Oyunları’ndan tanıdığımız Hailee Steinfeld‘in üstlendiği aksiyon-komedi türü filmden yeni fragman yayınlandı. İyi ki de yayınlandı.

Vaughn’s yakın arkadaşı Jon Favreau‘un da bulunacağı filmin kadrosunda Bill Paxton, Jonathan Banks, Mike Epps ve Terrence Howard da bulunuyor. Film Amerika’da 1 Mart‘ta vizyona girecek. Ülkemizde vizyon tarihi net değil. Ama bir şey de kalmadı diye düşünüyoruz.. Filmin yönetmenliğini de Peter Billingsley üstleniyor. 

- Reklamlar -

Biraz da filmin konusundan bahsetmek gerekirse; Fazlasıyla ters giden son işi sonucunda yozlaşmış polisler ve uyuşturucu kralının arasında kalan soyguncu Nick Barrow’un oldukça zor geçen 21 saati konu alınıyor. Yapımda aksiyonun dozu hiç düşmüyor. Baba-kız ilişkisi de güzel bir şekilde işleniyor. Ayrı yaşadığı kızına geride bir şey bırakabilmek için çaresizlik içinde 1 milyon dolarlık hayat sigortası yaptıran Nick’in, sigortanın etkin olabilmesi için bir 21 saat boyunca hayatta kalması gerekiyor! Bakalım başarabiliyor mu?

Term Life Filminin Fragmanı

Önceki İçerik22 Ocak Vizyondaki Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikTemel Reis Tartakovsky’siz Devam Ediyor
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.