The Dark Tower Filmi Vizyon Tarihi İleri Bir Tarihe Alındı

496

Muhteşem kadrosu ve hikayesiyle merakla beklenen The Dark Tower filminin vizyon tarihi ileri bir tarihe ertelenmiş. İşin yoksa bekle şimdi…

The Dark Tower Filmi Vizyon Tarihi İleri Bir Tarihe Alındı

- Reklamlar -

The Dark Tower Vizyon Tarihi

Daha önce 27 Şubat 2017‘de vizyona gireceği açıklanan filmin henüz açıklanmayan bir nedenden ötürü 2017 yazının ortası ya da sonunda vizyonda olabilirmiş.

Entertainment Weekly‘nin haberi ile biraz üzülmedik değil tabii ki ama geç olsun güç olmasın diyerek beklemeye koyulduk.

The Dark Tower filminin kadrosunda Idris Elba, Matthew McConaughey, Randall Flagg, Tom Taylor ve Claudia Kiim gibi isimler yer alıyor.

Film Silahlı bir soyguncu olan Roland Deschain’in vahşi batıyı andıran bir arazide dünyanın sonunun gelmesini engelleyecek Kara Kule’yi (The Dark Tower) aramasını konu alıyor.

Yönetmenliğini Ejderha Dövmeli Kız serisinin yaratıcısı olan ve bu seri ile 1 BAFTA adaylığı bulunan Nikolaj Arcel üstlenecek. Senaryo ekibinde ise Nikolaj Arcel, Akiva Goldsman, Anders Thomas Jensen, Jeff Pinkner yer alırken hikaye Stephen King‘e aittir.

Önceki İçerikTrainspotting 2’den Fragman Geldi
Sonraki İçerikWonder Woman’dan Paşalar Gibi Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)