The Infiltrator Fragmanı ve Afişi Geldi

891

The Infiltrator, Bryan Cranston‘ın Breaking Bad dizisinden sonra uyuşturucu dünyasına tekrar döndüğü yeni filmi. Heisenberg ile gönüllerimizi fetheden ünlü oyuncunun başrolünde oynadığı filmin fragmanı ve afişi Broad Green Pictures tarafından yayınlandı.

Senaryosu Robert Mazur’un otobiyografisinden Ellen Brown Furman’ın uyarlaması ile beyaz perdeye gelmeye hazırlanan filmin kadrosunda Emmy ve Golden Globe sahibi olan Bryan Cranston (Breaking BadArgo), Diane Kruger (Inglourious Basterds), Golden Globe adaylığı bulunan John Leguizamo (Chef), Benjamin Bratt (Traffic), Yul Vazquez (Captain Phillips) ve Oscar adaylığı bulunan Amy Ryan (Gone Baby Gone) bulunmaktadır.

- Reklamlar -

Gerçek hikayeye dayanan film; Korkusuz bir ajanın tarihin en büyük ve en ayrıntılı soruşturması açarak karşısına büyük bir gücü almasını konu almaktadır. 1980’li yılların o lüks ve şaşalı zamanlarında geçen film; Uyuşturucu lordları adına kirli parayı aklamak için aracılık yapan kişilerin ABD Gümrük Gizli Ajanı Robert Mazur’un nam-ı diğer Robert Musella’nın (Cranston) filtresine takılmasıyla başlar. Ardından hikaye mafya bağlantıları; Uluslararası yeraltı çeteleri ve bankacılar için köstebeklik yapmak için takas etmesiyle devam eder.

Robert Mazur’un hayatını etkileyen bu durum, dünyanın en büyük kartelleri içine sızan bu şebekenin toplumda nasıl derin etkiler yarattığına da şahit olur. Derinlemesine gerçekleştirilen bu operasyonun kilit oyuncusu olan Escobar’a kadar uzanan bir yolun da açılmasına sebep olur. Tutuklanmasının ardından Uluslararası Kredi ve Ticaret Bankası’nın da çöküşüne neden ve ekonominin çöküşüne de sebep olur.

The Infiltrator filmi Amerika’da 15 Temmuz’da vizyondaki yerini alacak.

The Infiltrator Filminin Fragmanı

The Infiltrator Afişi

The Infiltrator Fragmanı ve Afişi Geldi

Önceki İçerikGirl on the Train Fragman ve Afişi Geldi
Sonraki İçerikJason Bourne Fragmanı Afişi ile Birlikte Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)