The Magnificent Seven Filminin Fragmanı Yayınlandı

613

The Magnificent Seven filmi fragmanı Sony Pictures ve MGM cephesinden geldi. Başrollerinde Denzel Washington ve Chris Pratt‘in yer aldığı film Western severleri sevindireceğe benziyor! Filmin yönetmeni olan Antoine Fuqua ile daha önce Training Day (İlk Gün) ve The Equalizer (Adalet) filmlerinde de birlikte çalışan Denzel Washington‘ın bu Western performansı merakla bekleniyor!

The Magnificent Seven Konusu

Filmde Meksika’daki Rose Creek isimli köy ahalisinin ürünlerini düzenli olarak yağmalayan ele başı Bartholomew Bogue (Peter Sarsgaard) ve haydutlarından korunmak için Amerikalı Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo) ve Red Harvest (Martin Sensmeier) isimli bir grup silahşörü kiralamaları ve onlarla birlikte haydutlara karşı verdikleri mücadele anlatılmaktadır.

- Reklamlar -

Senaryosu True Detective’in de yaratıcısı olan Nic Pizzolatto ve The Equalizer filminin senaristi Richard Wenk’e aittir. Filmin diğer oyuncuları ise Haley Bennett, Matt Bomer, Billy Slaughter ve Vinnie Jones iken film Akira Kurosawa‘nın 1954 tarihli ünlü epik filmi Yedi Samuray’ın (Shichinin No Samurai) Western türüne uyarlanmış bir yeniden çevirisinden tekrar uyarlanacaktır. Hatırlayacağınız üzere Yedi Samuray’ın kadrosunda Yul Brynner, Eli Wallach, Steve McQueen, Charles Bronson, Robert Vaughn, James Coburn, Horst Buchholz ve Brad Dexter birlikte oynamışlardır.

Son olarak Yedi Silahşörler afişinden bir alıntı yaparak bitirelim: “Yedi kişiydiler ama yediyüz kişi gibi dövüştüler”

The Magnificent Seven filmi Amerika’da 23 Eylül tarihinde vizyondaki yerini alacak. Ülkemizde vizyona gireceği tarih henüz kesinlik kazanmamıştır.

The Magnificent Seven Filminin Fragmanı

Önceki İçerikKediler Popüler Filmlere Yerleştirilirse Nasıl Olur?
Sonraki İçerikGirl on the Train Fragman ve Afişi Geldi
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)