The Neon Demon Filminin Fragmanı Yayınlandı

795

The Neon Demon, ilk gösterimini 20 Mayıs’ta 69. Cannes Film Festivali‘nde yapacak olan yeni nesil bir Korku filmi. Fragmanı NSFW – Red Band özelliği taşıdığı için iş yerinde, ofiste ve toplu taşıma araçlarında maruz kalacak diğer insanları rahatsız edici görsel ve işitsel zarar verebilir. Şimdiden uyaralım. Sonra “vay efendim bu ne biçim fragman!” demeyin.

The Neon Demon filminin fragmanı yapımcı şirketleri Icon Films and Amazon Studios tarafından yayınlandı. Konusu, Jesse isimli güzeller güzeli bir kadının Los Angeles’a model olmak için gelmesi ve bu uğurda önüne çıkacak; Onu engelleyecek her şeyi ezip geçebileceğini gösteren bir takım takıntılı kadınların hikayesi anlatılmaktadır.

- Reklamlar -

Kadrosunda Elle Fannning, Jena Malone, Keanu Reeves, Christina Hendricks, Abbey Lee, Bella Heathcote, Desmond Harrington ve Karl Glusman’ın yer aldığı film farklı yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi şimdiden başardı.

Nicolas Winding Refn‘in yazıp yönettiği filmin senaryosunu uyarlayan ekibin diğer elemanları ise Mary Laws ve Polly Stenham’dır. Yönetmen Nicolas Winding Refn bu film için saniyede 60 kareye kadar denemeler yaptığı ve izleyicileri şaşırtıcı Slow Motion görüntüler elde ettiği de yapılan dedikodular arasında yer alıyor.

The Neon Demon Filminin Fragmanı

Önceki İçerikThe Light Between Oceans Filminin Yeni Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikTaxi Driver Filmi ve Gözlere Odaklanan İlginç Yapısı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)