The Purge: Election Year Yeni Fragmanı Geldi

566

The Purge: Election Year filmi 1 Temmuz’da vizyona girmeye hazırlanırken yepyeni bir fragmanı Universal Pictures tarafından yayınlandı.

Dünya çapında 200 milyon dolar gişe hasılatı elde eden The Purge: Anarchy‘nin ardından harekete geçen Universal Pictures, The Purge: Election Year için de çalışmalarını tamamlamış. Amerika’nın yeni sahiplerinin getirdiği bir kural olan ve belirlenen bir gün içerisinde insan öldürmenin bile legal hale geldiği bu hikaye bakalım daha korkutucu bir şekilde gelebilecek mi?

- Reklamlar -

Bildiğiniz üzere bu yıl epey çekişmeli bir seçim sürecinden geçecek olan Amerika’nın gündemine uygun olarak yapılan The Purge serisinin üçüncü filmi yine bu korkutucu boyuttaki ütopik dünyanın “böyle olursa neler olur ya!” diye içinizden geçirmenizi sağlayacağı kesin.

Serinin ilk iki filminde de olduğu gibi bu film de James DeMonaco tarafından yazılıp yönetilmiştir. Başrollerinde ise Elizabeth Mitchell (Charlene ‘Charlie’ Roan), Frank Grillo (Sergeant) ve Mykelti Williamson yer almaktadır.

Film ülkemizde 1 Temmuz tarihinde vizyona girecektir.

The Purge: Election Year Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikWolverine Filmleri ve Geçirdiği Evrim
Sonraki İçerikDüşük Bütçeli Captain America: Civil War Fragmanı
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)