Toy Story 4 Fragmanı İle Karşınızda

613

Pixar‘ın ünlü ve aşık olunası animasyon serisi Toy Story (Oyuncak Hikayesi), son filminin fragmanıyla karşımızda. Serinin dördüncü filminin fragmanında asıl takımımızı görebiliyoruz. Sırasıyla Woody, Buzz Lightyear, Jessie, Bay ve Bayan Patates Kafa, Dinozor Rex, Hamm, Uzaylı ve Slinky’nin ardından yeni karakterimizle tanışıyoruz.

Ekibin yeni sahibi (dostu) Bonnie’nin takımımıza eklediği bu telaşlı ve panik karakterin ismi Forky. Filmin teması tam olarak şu şekilde anlatılıyor; “Woody, dünyadaki yeri hakkında emin ve her daim ister Andy’e, ister Bonnie’ye bakmak en büyük önceliği. Ancak Bonnie’nin oyuncaklar arasına Forky denen bir üyeyi katmasıyla başlayan bir yolculuk hikayesi Woody’e dünyanın bir oyuncak için ne kadar büyük olabileceğini gösterecek.

- Reklamlar -

Toy Story 2019 yılında, dokuz yıl aradan sonra dördüncü filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Orijinal seslendirme kadrosunda önceki filmlerden bildiğimiz üzere Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack gibi isimler başı çekiyor. Filmin yönetmenliği ise Josh Cooley‘e emanet.

Toy Story 4 (Oyuncak Hikayesi 4) Filminin Fragmanı

Önceki İçerikBohemian Rhapsody Film İncelemesi
Sonraki İçerikGame of Thrones Final Sezonu Teaser Yayınlandı