Triple 9 Filminden Fragman Geldi

904

Aksiyonlar nedense daha fazla beklenir ve vizyona gelmeleri beklenirken zaman geçmek bilmez. Triple 9’da aynı o filmlerden biri. Open Road Films‘in yapımını üstlendiği film bir grup suçlu ile suça bulaşmış bir polis ekibinin başlarına gelenleri anlatıyor. Ama nasıl?

Senaryosu Matt Cook‘a ait olan filmin yönetmen koltuğunda Kanunsuzlar ve The Road filmlerinden de tanıdığımız John Hillcoat oturuyor. Kadrosunda Casey Affleck, Aaron PaulKate Winslet, Michael B. Jordan, Michael Peña, Woody Harrelson, Teresa Palmer ve Norman Reedus gibi başarılı isimleri barındıran film, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekmiş bulunuyor. Yıldız oyuncular var yıldız! Benim için The Walking Dead’de yer alan herkes zaten efsanedir.

- Reklamlar -

Amerika’da 19 Şubat’ta vizyona girecek olan Triple 9 filminin ülkemizde ise 4 Mart’ta vizyona girmesi bekleniyor. Bir çete grubu ve görevini kötüye kullanan bir polis memuru ortak bir plan yaparlar. Hedefleri cinayetle bir başka bir polisi ortadan kaldırmaktır. Böylece önlerinde, ülkenin bir ucuna gerçekleşecek sevkiyatı engelleyecek hiçbir engel kalmayacaktır. Filmle ilgili beklentimiz büyük. Fragman da bunu destekleyecek nitelikte. Hep birlikte bakalım. Poster de bonus olarak sizlerle!

Triple 9 Filmimin Fragmanı

Önceki İçerik13 Kasım’da Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikAllegiant Fragmanı ve Posteri Yayınlandı
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.