Veee.. Açlık Oyunları’nın Finali İçin Son Tanıtım Videosu

1138

Açlık Oyunları serisinin dördüncü filmi olan Alaycı Kuş Bölüm 2, vizyona girmeye iyice yaklaştı. Bununla beraber de son tanıtım videosunu bizlerle paylaşmış bulundular. Ama biz artık diyoruz ki: FİLM NEREDE FİLM? Çünkü videoları birleştirsek filmin tamamına ulaşacak süreye varırız, öyle paylaşımda bulundular şu güne kadar. E sabır sabır da bir yere kadar.

Seri, ilk filmin ardından yönetmen koltuğunda bir değişime giderek I Am Legend filminin yönetmeni Francis Lawrence‘ın denetimine bırakıldı ve iyi de oldu. Serinin son filminden de beklentimiz çok büyük ve videolardan anladığımız kadarıyla final efsane olacak. Diğer filmlere göre çok daha aksiyonlu duran yapımın baş rollerinde herhangi bir değişiklik yok. 20 Kasım 2015‘te vizyona girecek olan filmin baş rolünde Hollywood’un en fazla kazanan aktristi olan Jennifer Lawrence yer alırken ona eşlik edecek oyuncular ise Woody Harelson, Elizabeth Banks, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth ve Julianne Moore gibi isimler. 

- Reklamlar -

Filmin senaryosunu üstlenen isimler Peter Craig & Danny Strong ikilisi. Suzanne Collins imzalı roman serisinden beyaz perdeye uyarlanan Açlık Oyunları serisinin son filmi için hareketli bir video var ve bize çok güzel ipuçları veriyor. Konudan da kısaca bahsetmek gerekirse; Katniss Everdeen, uzaklardaki kasabasının yıkıma uğradığını öğrendikten sonra güvenli bölge olan 13. bölgeye gider. Burada despot yönetimi yok etmek için kampanyaları hızlandırır. Artık sona gelinmiştir ve kaybedecek hiçbir şeyleri kalmamıştır.

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 Fragmanı

Önceki İçerikYeni Alien Filminin İsmi ve Detayları Belli Oldu
Sonraki İçerikThe Huntsman Winter’s War Karakter Posterleri Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.