Victor Frankenstein’dan Yeni Klip Geldi

1158

Şu zamana kadar bir sürü Frankenstein filmi duyduk, gördük, ‘bu ne ya’ dedik ya da hakkını verdik. İşte yine bunlardan birini muhtemelen kullanacağımız bir film daha geliyor. Fantastik film severlerin geri sayımına başladığı film 11 Aralık 2015‘te vizyona girecek. Star Wars bekleyenler için bir hafta öncesinde atıştırma olarak gelen film, bence dikkat çekici olacak.

Başrollerini James McAvoyDaniel Radcliffe ve Jessica Brown Findlay‘in paylaştığı Victor Frankenstein‘ın yönetmen koltuğunda ise Şanslı Slevin filminin yönetmeni Paul McGuigan oturuyor.  Mary Shelley‘nin klasikler arasına girmiş romanını 2012 tarihli Doğaüstü filmine imza atan Max Landis‘in senaryosuyla beyaz perdede izleme fırsatı bulacağız.

- Reklamlar -

Daniel Radcliffe filmde Igor karakterini perdeye taşıyacak. Film ağırlıklı olarak Igor’un bakış açısından anlatılacak. Filmin fragmanından ve klipten bunu daha da net olarak anlıyoruz. Filmin öncelikli olarak birkaç fotoğrafı, sonrasında fragmanı yayınlanmıştı. Bir de özel klip yayınlayalım da tam olsun. Buyurun efendim:

Victor Frankenstein Filminin Yeni Klibi

Önceki İçerikStar Wars: Güç Uyanıyor’dan Yeni Klip Geldi
Sonraki İçerikFinding Dory Filmi Fragmanı Yayınlandı
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.